reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

to nie chodzi o scisłe pilnowanie ale sa odpowiednie miejsca do zamieszczania odpowiednich ogloszen a z tego co zauważyłam to doskonale wiesz gdzie takie ogloszenia sie zamieszcza:tak:bo juz to zrobilas wiec?ilosc postów tu nie ma znaczenia tylko jak kazdy we wszystkich watkach bedzie pisał o sprzedaży itp.to zachwile bedzie bałagan z reszta juz jest

to mnie nie uraziło zwrócuilam ci tylko grzecznie uwage a fochy to możesz zostawic dla siebie na pózniej:tak:
 
reklama
Gdybys zwrocila uwage na godziny wyslania postow to zauwazylabys ze doszlam do tematu sprzedam pozniej.Ale komu ja sie bede tlumaczyc!Przykro tylko ze sa takie dziewczyny ktore na dzien dobry psuja chec popisania.Wiem o tym bo wiele razy czytalam jak ktoras, nowa "przeganiala".pewnie masz wieksze doswiadczenie z forum ale uwiez ze wielu rzeczach moglabym pomoc. posiadam duza wiedze ginekologiczna i na temat laktacji tez z wlasnego doswiadczenia.mam 13 letnia juz corke i prawie rocznego syna.Do fochowania mi daleko bo za stara na to jestem i za zyczliwie nastawiona do ludzi.
 
dzięki, też ich znalazłem. niestety z przesyłką wychodzi cena dwa razy większa no i trzeba zamówić karton 24 paczki :-) Dlatego szukam w Poznaniu.
 
reklama
Do góry