reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
Może kogoś zainteresują ciuszki wystawione przeze mnie po moich bliźniakach.

 
Hej no kuzynka mojej zony teraz będzie miała dwie bliźniaczki. Będą razeim mieliw sumie trójke. Generalni emogę powiedzieć ze napewno wuzek trzeb akupić podwójny ale nie szeroki tylko podłuzny... i wiem zemeble oglądali tutaj http://baby-design.com.pl/ ale dokładnie nie wiem jak co i czy kupili. Wiem ze się chwili że ładne że po dwa trzeba kupić i ze jakieś rabaty dostana...
 
ale ile teraz kupowania będzie, wszystko po dwa. Ale przy normalnych dzieciach tez tak przecież jest. Wiem po sobie. Jednemu kupie to drugiemu tez muszę. I najlepiej takie same! bosh...
 
Dziewczyny, tak za 2 miesiące chciałabym sprzedac wózek Baby Jogger City Select Double 2012, zestaw:gondolki, foteliki maxi cosi cabrio fix i spacerówka. Jak jest ktos zainteresowany to piszcie na priv:-)

Hej a mas zjescze taki wuzek? to kuzynce polece bo chyba kojaże... możesz jeszcze foto jakieś wrzucic?
 
Mam na sprzedanie ubranka po moich trojaczkach, po chłopcach i po dziewczynce od rozmiaru nawet 44 po 62, jeśli ktoś jest zanteresowany proszę o maila taran@tlen.pl
Mam śpiochy, kaftaniki, sweterki, spodnie, kombinezony ..... w sumie wszystko co potrzebne.
Znajdą się też rożki, śpiworki. Zainteresowane przyszłe mamy prosze o maila, wysle zdjęcia

Sprzedam również huśtawkę dla dziewczynki taką jak na tej aukcji -to nie moja aukcja- http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do-11kg-i3072855664.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kajunia dlaczego muszą być ubierani identycznie? Ja też mam 2 chłopców i nie chcę ich ubierać identycznie, uważam, że kazde dziecko jest inne, ma inna psychikę, jest chodzącą indywidualnością, co za tym idzie będzie lubiło coś innego. No nie wiem,każdy robi jak uważa, ale to słowo "muszą" mnie zaintrygowało. Pozdrawiam :)
 
Do góry