reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Ojej takie male 3 mies bable w takim nocniko-siedzonku hmmm za slabe kregoslupy za slabe!! lepiej w lezaczko-bujaczkach karmic... ale to moje zdanie
 
reklama
Milena Gosia (gastone) miała takie, może będzie chciała sprzedać, jeżeli już nie sprzedała bo słyszałam że w UK to jest bardzo popularne.

Oj sprzedalam bardzo szybko od reki.U nas tez popularne.W Polce wogole.Milena ma racje, jesli dziecko trzyma ladnie glowke te bumboo seaty sa rewelacyjne! Moje dziewczyny sie swietnie w nich np bawily :-)

Milenka fajnie sie w tym karmi :-) Wogole swietne sa, bezpieczne i nie ma sie co bac bo producent producentem ale wiadomo ze matki swoj rozum mamy:-) Ja zaczelam uzywac 4-5 miesiac jak dziewczynki trzymaly ladnie glowke.Dla mnie to wynalazek na 10 !
 
Ostatnia edycja:
koralkowy Plaszyk Next 3-6 jedna szt NOWY BEZ METKI
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 32
Witam. Mam do sprzedania ubranka po moich bliźniaczkach, jestem początkująca więc proszę o wyrozumiałość. Wystawiam tu ubranka pierwszy raz :-)
sukienka res.jpgsukienka tył.jpgSPRZEDANE
Sukienki Reserved rozmiar 3-6m (68cm). Stan idealny. W rzeczywistości prezentują się lepiej niż na zdjęciach.
 
Ostatnia edycja:
Sukienki Mayoral. Welurowe na bawełnianej podszewce. Stan idealny. Rozmiar 56 i 62cm ale różnica w rozmiarach niewielka. Ślicznie wykończone. Z tyłu zapinane na napy na całej długości.

1.jpg2a.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Nowe komplety z metkami; czapka z rękawiczkami firmy Dunnes. Rozmiar 6-12m. Śliczne!
Czapka.jpgCzapki r.jpg

Bluzeczki rozmiar 62 i 68cm.
bluzeczki.jpgbluzeczki cheeroke.jpgbluzeczki kurczaczek.jpg
 
reklama
Do góry