reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
Dziewczyny została mi jeszcze jedna karuzela, pianinko i panel w jednym do sprzedania https://plus.google.com/photos/10843...CMGdzbzsq7ntCg oddam chętnie za 50zł plus 13 zł jeśli dobrze pamiętam za przesyłkę. Nie mam już gdzie tego trzymać a ciągle dochodzą nowe zabawki ;/
Chętnie pozbędę się również leżaczka bujaczka od 0-18 kg firmy Bright Starts model Żabka jest świetny i moim skromnym zdaniem lepszy niż Fisher Price bo też mieliśmy ale już sprzedany :) Leżaczek bujaczek krzesełko Bright Stars od 0-18 kg z wibracjami Wrocław Fabryczna • OLX.pl (dawniej Tablica.pl). Do sprzedania mam jeszcze śpiworki 0-6 m firmy Steiff Śpiworki Steiff Słonik i Mały Cyrk-Miś - Bliźniaki Wrocław Fabryczna • OLX.pl (dawniej Tablica.pl). Gdybyście miały jakiekolwiek pytania piszcie na priva.
 
Sprzedam ubranka na chrzest dla chłopca i dziewczynki. Rozmiar z metki 62, ale z powodzeniem pasuje na 56 jak i 68. Ubranka nie noszą żadnych śladów użytkowania, gdyż dzieci miały je na sobie tylko przez godzinę. Tyle co w kościele. Potem trzeba było szybko rozbierać do bodziaków ze względu na upał. Zainteresowanym mogę przesłać więcej zdjęć.
Koszt ubranek, po 100zł za komplecik.

20140710_173309.jpg
20140710_173449.jpg
20140710_173550.jpg
 

Załączniki

  • 20140710_173309.jpg
    20140710_173309.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 79
  • 20140710_173449.jpg
    20140710_173449.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 74
  • 20140710_173550.jpg
    20140710_173550.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 89
Mam do sprzedania wózek ABC Zoom 3 w 1. Kolor sand dar brown, model z 2012r. W zestawie: gondole, spacerówki, foteliki Maxi Cosi. Dodatkowo w zestawie 2 adaptery do gondoli lub fotelików, oryginalne parasolki, osłona przeciwdeszczowa, osłonki na nóżki na chłodne dni. Stan wózka oceniam na b. dobry z drobnymi śladami użytkowania.
W grę wchodzi odbiór osobisty z Lublina, bo z wysyłką trochę ciężko by było.
 
reklama
Sprzedam wózek EasyWalker duo - czerwony - za 2200,-
w skład zestawu wchodzi:
- wózek (stelaż)
-2 gondole
-2 komplety adapterów do fotelików maxi cosi
-folia przeciwdeszczowa do spacerówki i gondoli
-wszystkie rurki pozwalające zamontować różne kombinacje spacerówka/gondole, gondola/gondola, gondola/fotelik samochodowy
- możemy się domówić na sprzedaż fotelików Maxi Cosi Cabriofix (ok 2 miesięcy)
Wózek do obejrzenia w okolicach Wrocławia. Zdjęcia mogę podesłać na maila.

Cześć :)
Czy oferta jest jeszcze aktualna?
Do sprzedania jest sam stelaż z gondolkami?

Pozdrawiam,
kozul
 
Do góry