reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Wasze maluszki rosną i ich potrzeby się zmieniają ?? mamy proste rozwiązanie
Sprzedaj na mamasprzeda.pl ubranka z których dzieci już wyrosły, ubrania ciążowe i sprzęty, które mogą przydać się innym mamom a za zarobione w ten sposób pieniądze kup to cego teraz potrzebuje twoje dziecko !!
Na mamasprzeda.pl nie placi się żadnych prowizji i nie ginie się w tłumie - przyszłośc w sprzedaży internetowej jest dziś po stronie portali ukierunkowanych na jedna grupę - na mamasprzeda.pl tą grupą są mamy !!!


Zapraszamy


Ps jeśli pisesz bloga lub znasz dobrego bloga dla mam (dotyczącego wszelkich tematów interesujących młode i ambitne mamy) powiedz nam o tym - zapraszamy do programy "Bloguj z mamasprzeda.pl" - więcej informacji na kontakt@mamasprzeda.pl
 
reklama
Cześć, sprzedam spacerowkę Inglesina Twin Swift, kolor granatowy, stan bardzo dobry, kupiona w 2013 roku w okresie wiosennym. Cena 300 zł. Osobom zainteresowany prześle zdjęcia na pw. Pozdrawiam
 
Mam do sprzedania 2 komplety na Chrzest (sukienka, buciki, rajstopki, opaska). Sukieneczki są w rozmiarze 62. Oddzielnie mogę odsprzedać sweterki widoczne na zdjęciu pasujące do sukienek. Komplet jest w kolorze ecru. Rozmiar z metki 62.

długość całkowita 38cm
szerokość pod paszkami 23 cm x2
szerokość dołem 38 cm x2
długość rękawka 8 cm

Mogę sprzedać razem za 120 zł lub oddzielnie po 60zł.
Zobacz załącznik 640319Zobacz załącznik 640320Zobacz załącznik 640321Zobacz załącznik 640322Zobacz załącznik 640323 Zobacz załącznik 640540Zobacz załącznik 640541Zobacz załącznik 640542

Edyta sprzedałaś już te komplety? A na wersję zimową też to będzie pasować?
 
cat nie sprzedałam, na salę będzie pasować ale do Kościoła to na pewno coś ciepłego trzeba na wierzch i czapeczki, w sumie nie wiem w co dziewczynki sie ubiera zimą do Kościoła czy jakieś płaszczyki czy kocyki nie wiem
 
Może ma ktoś na sprzedarz adaptery do fotelika maxi cosi do wózka ABC design zoom? Poszukuje tez bazy isofix do maxi cosi
 
reklama
Do góry