reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

reklama
hehehe my byłyśmy u tesciowej o 14 - Julka zjadła i poszła spać i dopiero wstała :)
Dzięki dziewczyny za spotkanko było super!! :) Jak będzie juz ciepło musimy sie wybrać na jakiś wózkowy rajd :p
 
No to nieźle gosia;)
Moja właśnie przed chwilą wstała, ale 2h w łóżeczku to i tak jak na nią bardzo dużo:)
A matka zdążyła się wielu "ciekawych":-D rzeczy z Rachunkowości Zarządczej nauczyć:-D:-D

A w tym całym amoku to zapomniałam wam wszystkim dać ciasto leny:) My na pewno tyle nie zjemy:szok: A jest pyszne:-p
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim dziewczynkom dziękuję za spotkanie i im maluszkom:)
ZDEC za lokum;0
Emalia za pojazd:)
Gosia i Hrfi za towarzystwo;)
 
Zdec ja miałam taką chrapkę na to ciacho ale moja Julka już później nie chciała mamie dać usiąść i zjeść więc sobie darowałam :D Ale LENA strzeż się bo cie na bank nawiedze w Trzebnicy ale wcześniej złożę zamówienie na ciacha :p
 
reklama
Ja też Wam bardzo dziękuję. Oczywiście piszę się na rajd wózkowy na wiosne :)
Jasiek też całą drogę spadł i to padł od razu, nawet smoczka wypluł i bez niego spał :)
Naprawde było miło. Ciesze się ,że nareszcie Was poznałam :)
 
Do góry