reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

U mnie jeszcze jedna przeszkoda na dzien dzisiejszy Gaja ma tak jakby katar nie wiem jak to nazwac wiec jak dalej bedzie to nie przyjade by Waszych łobuzów nie pozarazac:)
 
reklama
I jak tam? Wszystko aktualne? Zdec wyślij mi kochana swój numer ,zebym mogła dzwonic jak bede w pobliżu.

Kochana ja poki co dalej nie wiem!!
Nie wiem czy wrócimy czy bzostaniemy nic nie wiem i nie chec meza meczyc!!!Dzis miał wolne!!Ale zakręcony jak ruski termos na zimę!!
 
Ja będę. Mam nadzieję ,że Lenka jednak pojedzie. Do zobaczenia jutro.
Zdec, powiedz mi w którym momencie mam wjechac na osiedle. Będę jechała od strony elektociepłowni czy tam gazowni, nigdy nie pamiętam co tam jest :)
 
reklama
Jasiek to jutro będzie w raju:-D:-D:-D tyle małych kobitek wokół niego:happy::happy:


ps. mam nadzieję, że Majusia nie będzie za bardzo marudzić, bo 12-13 to zazwyczaj pora jej drzemki...
 
Do góry