reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

Przepraszam że się wtrącam, ale mam nadzieje że na spotkaniu porobicie wiele zdjęć!!! Nikt nigdy nie daje ze spotkań, oprócz Eweli i chyba Koriander ;) CZEKAMY NA FOTKI!!! (a skoro będzie z Wami zboczuś to będzie niezła impra ;) )
 
reklama
Moja w okolicach 10-12 musi być na spacerze, nie ma innej opcji;-) Więc proponuję ok 10 i wspólny spacer, albo ok 12 i martini:-D:-)
 
To dla mnie 10 jest super. Tylko jeszcze kwestia dnia zostanie. To może faktycznie ten piątek? Jedyne co może mi pokrzyżować plany to poród mojej styczniówki, bo mam z nią rodzić :)
 
Jak spacer odpada to jednak proponuję 12, moja bez spaceru to straszna maruda będzie;(
Piątek wam pasuje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry