reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania mam kwietniowych

reklama
Kici no ja dokładnie w zyradowie mieszkam . Daj znaka to pojedziemy jednym peletonem :)
he he niby blisko mieszkamy bo w obrębie jednego miasta a tu taki hektar

Zielona - u mnie CB i nawigacja to podstawa , CB być musi bo mnie panowie z radarami lubią :( nawi mam wbudowane na amen nie da się zapomnieć he he .
sąsiedzi to pomyslą że jakie wesele robicie jak się tyle aut tam zwali hehe
 
widze ze tu jakis nowy watek
jeszcze ogolnego nie poczytalam, ale zczailam ze u zielnej jakies spotkanie sie szykuje, zielona wszystkie kwietniowki do siebie zaprosilas czy jak?? hehe, tez przyjade...jesli mozna
i po co wy waszych facetow ciagniecie ze sie tak zapytam??
 
Justa - ciągną jak nie moga same dotrzeć .
Ale małżowie mają juz robote odśnieżanie posesji u Zielonej w razie śniegu , w razie szybkiej wiosny koszenie trawnika
 
Justa - ciągną jak nie moga same dotrzeć .
Ale małżowie mają juz robote odśnieżanie posesji u Zielonej w razie śniegu , w razie szybkiej wiosny koszenie trawnika
hehe a to co innego...:-p chyba ta druga opcja sie sprawdzi bardziej... choc kto wie co z ta zima...
ale fajnie ze chcecie sie spotkac, nie zapomnijcie aparatow fotograficznych!!
 
Kici no ja dokładnie w zyradowie mieszkam . Daj znaka to pojedziemy jednym peletonem :)
he he niby blisko mieszkamy bo w obrębie jednego miasta a tu taki hektar

Zielona - u mnie CB i nawigacja to podstawa , CB być musi bo mnie panowie z radarami lubią :( nawi mam wbudowane na amen nie da się zapomnieć he he .
sąsiedzi to pomyslą że jakie wesele robicie jak się tyle aut tam zwali hehe

no to się jakoś umówimy :-) i śmigniemy razem :-)

My też bez CB w trase nie jedziemy - toż to samobójstwo :-) mój mąż dwa razy nie wziął i wrócił z dwoma mandatami :-p
 
zielona to przy terminie roześlij na maile zrzut mapy gdzie to jest :-) z zaznaczonym punktem :-D a najlepszą nawigacją dla mojego męża jestem ja :-p więc może trafimy
 
no to się jakoś umówimy :-) i śmigniemy razem :-)

My też bez CB w trase nie jedziemy - toż to samobójstwo :-) mój mąż dwa razy nie wziął i wrócił z dwoma mandatami :-p

Mój to już raz prawko starcił za punkty:wściekła/y::wściekła/y: Ja za kierowce mu robiłam póki nie zdał . :wściekła/y:
A ja nas jakoś znawiguje , jak razem będziemy jechać ,
No katowicka bez CB to naprawdę samobójstwo:no::no:
 
reklama
jeszcez o mnie zapomniałyście
albo będę całą familią albo tylko z Alicją
już się doczekać nie mogę
tylko ja nie znam przepisów z dukana:-(co by coś upichcić
 
Do góry