reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

Mnie niestety też nie będzie na spotkaniu 19, bo zostajemy u Rodziców 2 tygodnie. :(

Karina, Zdanka, Klucha, Paula My również bardzo prosimy o zdjęcia na maila mariola@bitner.pl

 
reklama
HANIA, EMMA, PAULA zdjecia podeśle wieczorem w dużym formacie. oki?

SPOTKANIE WARSZAWSKIE 2
NATALIA Dziisiaj na spacerze z Ziemzią rozmawiałyśmy, ze jesteśmy wstanie zapewnić Ci tyle atrakcji tego 19, tylko kwestia gdzie się umówimy. Coś mi się widzi, ze nawet za daleko nie będziemy musiały jeżdzić.
 
klucha pisze:
SPOTKANIE WARSZAWSKIE 2
NATALIA Dziisiaj na spacerze z Ziemzią  rozmawiałyśmy, ze jesteśmy wstanie zapewnić Ci tyle atrakcji tego 19, tylko kwestia gdzie się umówimy. Coś mi się widzi, ze nawet za daleko nie będziemy musiały jeżdzić.

Mmmmm, brzmi zachęcająco. ;D
 
Gosiek - To SUPER!
Paula - nie jedziemy do mojej rodziny do Cz-wy, mama moja tam jest - przyjechala na caly sierpien....nad morze wybierzemy sie dopiero we wrześniu.
 
dziewczyny a swoją droga to ja zdjęcia sobie poprostu zapisuje z bb klikam lewym klawiszem na danym zdjeci i zapisz obrazek i koniec :)
 
Zdanka, można zapisać, pewnie, tylko te fotki tutaj wklejane maja zmniejszone rozmiary,a my byśmy chciały takie wieksze trochę.
 
reklama
(h)anka pisze:
Zdanka, można zapisać, pewnie, tylko te fotki tutaj wklejane maja zmniejszone rozmiary,a my byśmy chciały takie wieksze trochę.
dokładnie :)

Karina no właśnie to chyba pomyliło mi sie ze Zdanką i chyba Ewela miały jechać gdzieś nad morze koło Ustki :) no i Ana jest teraz w Ustce do 21 chyba :)
Zdanka, Ewela a Wy gdzie dokładnie będziecie i w jakim czasie ???

Dziewczyny dziękuję bardzo za przesłanie zdjęć.  :-* :-* :-*

Emma zaraz prześlę Ci fotki :)
 
Do góry