reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

A ja już wróciłam ze spotkania - BYŁO BARDZO MIŁO ;D
Przyznaję ze nie wszystkie dziewczyny poznałam... Miłym zaskoczeniem była obecność Pauli z rodzinką. ;D
Dzieciaczki są świetne - Kacperek był dzielnym rodzynkiem wśród tylu kobietek, Ewa szefowała całej gromadzie - piskiem robiła porządek :laugh: Agatka to niesamowice żywiolowa dziewczyna - prawdziwe srbero! Drobiutka Lenka wspaniale się czołga. Naprawdę wszystkie dzieciaczki są niesamowite!
 
reklama
Witam :)

Udało nam się dojechać na spotkanie ale tylko dzięki znajomym :) akurat jechali do W-wy samochodem i sie z nimi zabraliśmy :)

Było bardzo fajnie :) Kacperek rzeczywiście był rodzynkiem wśród 7 panienek :) miał w czym wybierać ;) ale był wierny Majeczce :), Gabrysia Kariny to bardzo spokojna dziewczynka, podziwiałam ją jaka była grzeczna :) Ewa rzeczywiście szefowa :) a Lenka bardzo drobniutka ale fajna dziewczynka bardzo pogodna :) Agatka bardzo ładnie już sama staje :) a Misia, Gabrysia i Emilka to też przesłodkie dziewczynki :)

Zaraz wkleje kilka fotek.
 
Hej!
Ja już dojechałam do Rodziców i zaglądam, żeby sprawdzić czy są jakieś zdjęcia ze spotkania - Paula jesteś niezawodna ;D.
Strasznie mi było smutno Was opuszczać w trakcie zabawy, ale mieliśmy długą drogę przed sobą :(

Macie wspaniałe Skarbeczki :) Przesyłamy całusy!!!!
 
Mój Żywczyk już nareszcie padł do snu (jak wiecie, walczy dzielnie), więc moge i ja coś napisać. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za spotkanko, była bardzo fajnie i mamy nadzieję obie, ze przed nami takich więcej. ObY!! Za mało czasu było, by Was wszyskie poznać lepiej "na żywo", ale wszt=ystko przed nami. Dzieciątka są przecudne, przekochane, wszystkie bez wyjątku. Ja z podziwem patrzyłam na te wszystkie grzeczniuchy! Kacperek rzeczywiście miał w czym wybierać, same piękne panny wokół!
No i Paula jeszcze raz uznanie dla Was, ze dojechaliście!
 
Strasznie zaluje, ze nie moglam byc z Wami i Was osobiscie poznac. Mam jednak nadzieje, ze wkrotce Paula znow cos podobnego zorganizuje (tutaj usmiech w strone Pauli :)), a wtedy na pewno sie zjawimy i zadna F1 nie bedzie wymowka :) Niestety moj maz nie dal sie przekonac, a ja nie mialam sily sama jechac z Kuba.

Fajne zdjecia!! Licze na wiecej :)

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
KIlka fotek ze spotkania:
Czy poznajecie nasze dzieciaczki?

058.jpg
 
HEJKA
dziękujemy wszystkim za miłe spotkanko i mam nadzieje że będa następne w większym gronie Agnessa ;) :)
dzieciaczki wszystkie super Gabrysia Kariny to prawdziwy aniołek , Lenka żywa strasznie , Agatka to chyba na następnym spotkanku to już sama będzie biegała ;) , Kacperek rodzynek bardzo słodki,Emilka,Misia,Gabrysia ... ehh dużo by pisać wszystkie nasze grudniowe dzieciaczki są super
Ewa przeprasza Gabysie za to że ją tak na powitaniu wystraszyła poprostu mamały piszczykiem jest ;)
 
reklama
Cześć, my też dziękujemy za spotkanie i chcemy jeszcze.
Zdanka, Gabrysia się wcale nie gniewa :) A swoją droga coś jej się ostatnio porobiło i drugi raz mi taki numer wycieła, własnie wczoraj i w środe na widok pluszowego psa u mojej siostry. Ale moze w taki wiek wchodzi.
My z kolei musimy przeprosić Agatkę, że Gabrysia wyrywała jej wszytskie zabawki i kubek z piciem. :(

Następnym razem trzeba wybrać mniej uczęszczane miejsce, a najlepiej zieloną trawkę. Po prostu nie przewidziałyśmy, że w centrum handlowym, w deszczowa niedziele zjawi się pół miasta. Najważniejsze, że było bardzo sympatycznie.
 
Do góry