reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

Tak sobie właśnie patrze na mapę i myślę, bo my będziemy od soboty przez kilka dni w kątach rybackich, ale to kawałek jest od ustki. szkoda...

ja tez bardzo dziękuję w imieniu swoim i Agaty za fotki!
 
reklama
Dopiero dzisiaj moglam siasc do kompa....urwanie glowy w pracy a po juz ani ksztyny sil....chyba ze dla Lenki...:)

Bylo przemilo! Zdanka jeszcze raz ogromne dzieki za smsa i wszystkim tym ktore o mnie tu pomyslaly (a co - czytalam posty sprzed spotkania i b.mi bylo milo ze o mnie nie zapomnialyscie!)

Dzieci CUDNE!!!! I tak jak wczesniej juz dziewczyny opisaly - szefowa niekwestionowana byla Ewa. Ale mysle ze Lenka spokojnie na jej zastepczynie moze pretendowac....:) Na zdjeciu wszystkie dzieci siedzialy prosto a Lenka miala ciagle cos do zalatwienia obok. A co do tuszy to na zdjeciu najlepiej widac jaki ona drobiazdzek....

Ja na drugim spotkanku nie moge byc ale na trzecim musowo!!!

i ja rowniez poprosze o zdjecia......:) z gory dziekuje a teraz pedze ogladac w albumiku!!!
 
to to ladnie !!!??? zgapilam Paule w Ustce, zapomnialam, ze tez bedzie w tym terminie, halo, Paula - juz wrocilas???
 
reklama
Doszłam do fotek w albumiku ze spotkania "warszawianek" - superaste te spotkania.
I inne parowe spotkania tez cudne. :-)
"Krakowianki" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedy kolejne spotkanie?? ja tak nieśmiało pytam... (tylko nie 2-3 września)

Wioluś - no może i Ty dasz się namówić na ZOO Chorzowskie z mężem i dziećmi?? Ja wciąż chętna i napewno tam będę tego lata lub jesieni ;-)
może 27 sierpnień (niedziela) godzina 15.00??

Pozdrawiam
 
Do góry