reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

reklama
no my też chętnie byśmy sie wybrali na te pola mokotowskie na tą imprezkę ale niestety póki Kacperek jest przeziębiony nie chce ciągnąc go na taką wyprawę całodniową :(
miłej zabawy Wam życzę! :)
 
Paula, no szkoda, że sie niw wybierzecie, ale najważniejsze jest Kacperkowe zdrówko! A ta sama imprezka ma byc jeszcze w parku szczesliwickim chyba na przełomie wrzesnia i października, więc będzie okazja nadrobić!

My się chyba na Pola wybierzemy jutro tak koło 12
 
buuu !!! za tydzień od 9-10 września to nie bo ja mam 16 września wesele w rodzince na którym musze być...... a chciałabym być na tym spotkaniu bo to pierwsze to się tak szybko dla mnie skończyło :( .
To może się jakoś uda na później  ::)
 
Spotkanie Krakowskie

1. Sorbek + Maja + Bartek
2. Dorota + WeroNika + Marek (Travolta hehe Ketsa)
3. Asia + Kuba + być może Tomek
4.Basia + Julka + być może Radek
 
Warszawa

Dowiedziałam się od koleżanki z Proctera, że impreza na Polach, będzie od strony "Żwirek", mniej więcej na wysokości skrzyżowania z Banacha.

Ja też wybieram się z rodzinką, ale dopiero w niedzielę, bo dzisaj akurat nie mogę. Ziemzia też ma z niami pojechać i już się wstępnie umawiałyśmy. To co ktoś jeszcze chętny na spotkanie w niedziele. Agnesa? (H)aniu, może też wybrałabyś sie w niedziele, dzisiaj pogoda nie zaciekawa na spacer po Polach. Kto jeszcze?
 
reklama
Klucha, pogoda dziś taka, ze przesunęłyśmy zamiar wyjścia na imprezke własnie na jutro. Byłybyśmy pewnie ok 12. Zaklinajmy deszcze zeby przestał padać i zeby wyschło!
 
Do góry