reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

(H)aniu, my też będziemy około 12.00. To co spotkamy się przed wejściem?
Umówię się z Ziemzią, żeby też tak dojechali.
Do zobaczenia.
 
reklama
Emma, to właśnie ta imprezka której mówimy i na którą siewybieramy:

Po raz kolejny wyrusza w Polskę Akademia Zdrowego Rozwoju organizowana przez Instytut Pampers!!!

Zobacz kiedy odwiedzimy Wasze miasto


Na potrzeby akcji przygotowaliśmy specjalny domek, w którym wszystkie meble, zabawki i przedmioty codziennego użytku, zostały wykonane w proporcjach odpowiadających perspektywie dziecka. Odwiedzając nas, możesz doświadczyć świata tak, jak widzą, słyszą i odczuwają go małe dzieci. W tegorocznej edycji Akademii dużo mówić będziemy o rozwoju ruchowym dziecka. Aby najlepiej Wam go przybliżyć, przygotowaliśmy odpowiednie zaplecze - będziemy sięgać, raczkować, wspinać się, stawiać pierwsze kroki, przyjmować pozy bardzo charakterystyczne dla małego dziecka. Zapowiada się świetna zabawa i wspaniałe przeżycia. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy pragną tego doświadczyć i przy okazji ciekawie spędzić czas ze swoimi dziećmi. Nie zabraknie również upominków dla naszych gości.

Po świecie dziecka oprowadzać będą eksperci Instytutu Pampers - pediatrzy i pielęgniarki. Będzie też można skorzystać z praktycznych porad, jak stymulować rozwój dziecka, zachęcić je do poznawania świata i zdobywania nowych umiejętności. Ponadto nasi eksperci odpowiadać będą na pytania rodziców.

W roku 2005 Akademię odwiedziło prawie 50 tys. mam. 98% z nich oceniło ja jako ważną, interesującą i potrzebną.

Jeśli chcesz już teraz zapoznać się ze światem dziecka odwiedź naszą wirtualną Akademię Zdrowego Rozwoju.

Klucha, niestety nie moge umówić się z WAmi na konkretną godzinkę 12 bo nie wiem jak długo rano Agatka zechce spać a potem jeszcze jeść. Postaram się być o 12 przed wejściem, ale gdyby mnie nie było to będę próbowała łapać Cię na komórkę (mam od niezawodnej pauli tabelkę z danymi), może tak być?
Na pewno w każdym razie do zobaczenia!
 
My tez mamy zamiar byc :) Jedynie pogoda moze zmienic nasze plany. Mam nadzieje, ze nie bedzie lał deszcz. 12 godzina nam jednak moze srednio odpowiadac, bo to u nas pora obiadowa. Zebysmy mogli byc na czas musialabym o 11 najpozniej podac Kubusiowi obiadek, a on wtedy zazwyczaj spi. Zobaczymy jednak jak wyjdzie, bo rano chcemy isc na basen, wiec harmonogram dnia moze sie zmienic i byc moze obiadek bede mogla zafundowac mu wczesniej niz zazwyczaj.

Odezwe sie do Ciebie Klucha jak juz bedziemy na miejscu.

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
reklama
Do góry