reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

reklama
chodzi o login.
i bardzo dobrze :tak:
bo ja szczerze mówiąc nie lubię wszystkich tych konkursów, w których codziennie klika cała rodzina, wszelcy znajomi i nagabywane dziewczyny z forum ;-)

edit: DZIEWCZYNY JESTEŚMY NA PIERWSZYM MIEJSCU NA RÓWNI Z LUBLINEM :-)
puście linka na swoje sierpniówki, majówki itd ;-)
moje październikówki już głosują :tak:
 
Ostatnia edycja:
No to jesteśmy pierwsze :-D

Dziewczyny, jeszcze mogą się na warsztaty zapisać dwie rodziny, czy któraś z Was zna kogoś kto mógłby chcieć przyjść na nie?
 
Dziewczyny, jeszcze mogą się na warsztaty zapisać dwie rodziny, czy któraś z Was zna kogoś kto mógłby chcieć przyjść na nie?

Jeśli nikt już nie chce, a jest miejsce, to ja chętnie przyjdę, może Zosi nie będę już tak nosić, ale myślimy o drugiej dzidzi a wtedy to na pewno się przyda.
 
reklama
Amelkowa a co dzieje z kaską, której nie wykorzysta sie na dane spotkanie? Przepada czy przechodzi na kolejne?
Ja się doliczyłam 3 miejsc wolnych ;)
 
Do góry