reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis forumowych dzieciaczków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To i my chcemy być na liście :
Mikołaj Wojciechowski synek Gabi, ur. 30.05.2005. o godz. 19 w Olsztynie - szpital wojewódzki, waga 3300g dł. 52 cm
 
reklama
Jeszcze my ;D
Julia Anna ur.12.10.2001 o godz. 9.03 w Bydgoszczy w szpitalu im. E.Warmińskiego
wzrost 59 cm, waga 3830 g


 
Właśnie znalazłam to forum i chcemy się dołączyć do listy maluszków :angel: Julcia Jeleń 08.04.2005 waga  4,350 , 58cm,,<córcia sunshine>
 
Liriel pisze:
Pomysłodawczynią akcji jest theo.
theo pisze:
no własnie...
co wy na to by stworzyć taka listę??? chronologicznie. z datą i godzną narodzin, wagą i wzrostem i miasto???
Stwórzmy więc spis naszych pociech. W postach proszę o podawanie następujących informacji:
1. Daty urodzenia (proszę podać też godzinę)
2. Imienia (nazwisko wedle własnego wyboru- niektórzy wolą wszak pozostać przynajmniej częściowo anonimowi  ;D)
3. Wzrostu i wagi
4. Miejsca urodzenia (chodzi mi głównie o miasto, ale możecie też podawać szpitale).
Spis postaram się uzupełniać najczęściej jak będę mogła  ;D

Gdyby pojawiły się w spisie jakieś chochliki, to krzyczcie ;)
właśnie znalazłam to forum i nie potrafię się w nim odnależć. Chciałąbym dopisać moją córcię do listy maluszków.Julci Jeleń,waga 4,350 , 58cm córcia sunshine05 ur.08.04.2005,Warszawa. szpital Solec.
 
Witajcie !
Nas rowniez prosze dopisac do listy ! :)

Mateuszek H. urodzony dn. 14.08.2005 o godz. 11.15 w szpitalu. im. J. Biziela w Bydgoszczy.
Wazyl 3050, i mial 55 cm dlugosci :) Mama Madzia i tata Piotrus.
 
Weronika 05.10.2000 Zawiercie
cos mi nie wychodzi wysyłanie zdjęcia,spróbuję innym razem pa
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry