reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Agatka to mała charakterek ma ciekawe po kim :-p:rofl2:
jak już gadacie o czopie to pierwszą odchodził mi prawie dwa tygodnie przed a z Nadią przed 9 rano odeszło tylko troszeczkę z nitkami krwi po ciepłej kąpieli a przed 18 urodziłam.
Agacyda a w ogóle masz jakiekolwiek skurcze twardnienia brzucha które czujesz?
 
Basiulku żartuję, że nie wiem po kim ten charakter, oczywiście, że po mnie :) miałam tylko nadzieję, że wyjdzie to jak będzie nastolatką a nie w życiu płodowym...
A u mnie twardnienie brzuszka cały czas... o skurczach to nie mogę powiedzieć, bo czasem mnie złapie jakiś ale bardzo rzadko, ból krzyża raz na jakiś czas.
 
Hej kobietki my już w domku z antka serduszkiem jest "dobrze" w sensie że się nie pogorszyło co mnie bardzo cieszy bo myśl o operacji przesuwam na za dwa miesiące bo wtedy kolejne echo

a cięzaróweczki dalej w dwupaku ;P
 
Basia no faktycznie niedaleko :-) akurat na piatek wychodzi heheheh czyli tak jak z Sihayka jestesmy ugadane :D

Agus to super ze z serduszkiem nie jest gorzej!! Dobre wiesci nam przynosisz :) moze nastepnym razem sie okaze ze operacja wcale nie jest potrzebna. Byloby idealnie . Trzymam kciuki &&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jade sobie przypomniec jak sie pracuje,kuzynka zaczela rodzic a ze sie zdeklarowalam...to coz..ruszam .. :-)
agacynda?sihaya?? ZAPRASZAM:-)
 
reklama
To przyjemnej nocki Noelle :-) udanego porodu :D ja bym sie z checia przylaczyla ale co mi to da skoro Anielka nie chce wychodzic :-) wierci sie tylko nieprzecietnie :-)
 
Do góry