reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Babeczki, możecie polecić mi jakąs przychodnie dla dziecka, które już tuż tuż;-)

Mieszkam we wrocku kilka lat dopiero i nigdy nie byłam zapisana do żadnej państwowej przychodni we Wrocławiu

A teraz jeśli chce żeby po porodzie położna przyszła na wizyte domową, albo żeby bezpłatnie wykonać dziecku szczepienia skojarzeniowe to musze coś wybrać...

i czy odnośnie tej położnej to ja powinnam być zapisana czy dziecko?

Chciałabym coś blisko zamieszkania, jakoś w wyszukiwarce trudno znaleźć:baffled: na stronach NFZ-u

mieszkam w śródmieściu blisko ul. Sienkiewicza, wiem że tam jest szpital jednodniowy, więc moze tam? no albo w sumie tez nie tak bardzo daleko do Chałubińskiego tam chyba tez jest jakaś przychodnia...choć wolałabym bliżej Sienkiewicza czy Nowowiejskiej


Dzieki śliczne z góry za jakieś namiary;-);-);-)
 
reklama
Witam,
my tez chodzimy do dr Kiepury. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Powiedzcie mi gdzie jest jakiś ortopeda dziecięcy, który przyjmuje na NFZ??
Dzieki i pozdrawiam:)
 
Kurcze nie znam tamtych okolic. Mieszkam na Nowym Dworze i tu jest fajna przychodnia i super pediatra... ale to chyba Cie nie zainteresuje...
A może byłabyś zainteresowana kilkoma szmatkami dla maluszka?? Mam do odsprzedania po swoich córciach. Ciuszki od 0 do 3 miesiąca.
 
My też chodzimy do doktor Ady Wilczek.
Świetna babka. odpisuje na maile gdy mam jakieś pytania, a o też ważne.
Moja córka miała wylew 2/3 stopnia ale nie potrzebuje wg doktor jak narazie rehabilitacji, bo cytuję "dobrze ją widzi" :-)
 
Hej dziewczyny,

byłabym wdzieczna za namiary na pediatrów we Wro, którzy robia tez wizyty domowe. Wiadomo różnie sie zdarzyć może i chciałabym miec w zanadrzu taki namiar na rzetelnego lekarza.

z gory dziekuje,
bekama
 
Dr Michalski jest świetny, leczył w domu moje dziecko i mi przy okazji życie uratował, bo zdiagnozował mi wyrostek pękający przy okazji wizyty u mojego dziecka. Nr do niego niestety zgubiłam, ale można go uzyskać od doktora Rajcy tel. 601 710 767.
Pozdrawiam
 
reklama
witam,
szukam dobrego pediatry, który podchodzi indywidualnie do każdego dziecka, bo nasz dotychczasowy traktuje wszystkie (a przynajmniej moje) dziecko bardzo powierzchownie... najepiej okolice gaju, krzyków.
jestem nowa i pewnie gdzieś jest już taki wątek ale nie za bardzo mam czas go odnaleźć...
 
Do góry