reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

3. jeszcze jest poradnia w szpitalu na Kamieńskiego.
Powodzenia!

Tu terminy są bardzo odległe.Dzwoniłam w marcu to terminy były na lipiec :baffled: Babka mi powiedziała, że na Chińskiej wcześniej ale nie wiem na kiedy. Ja swego czasu potrzebowałam pilnie dostać sie do okulisty (moja mału była naswietlana przez 3 doby non stop potem przez 3 dni w systemie 3 na 3, zalezało mi na skontrolowaniu wzroku po tak długim naswietlaniu) i skończyło się na tym, że poszłam prywatnie :baffled: Na szczęście oczy są zdrowe.
 
reklama
Meggi_san ja mam półroczną córcię i chodzimy do doktor Kiepury, ona przyjmuje w małej przychodni na ul. Nowodworskiej 53B. Jak urodziłam najpierw przyszła położna do domku, a później sama Pani doktor, mimo, że dziecko było zdrowe i mogłam pójść na wizytę sama. Jak na razie jestem zadowolona, a polecił mi ją znajomy, który jest moim lekarzem rodzinnym.
Miałam się zapisać do tej dużej przychodni, ale mi powiedziano, że tam nie tak łatwo się dostać na wizytę do pediatry, trzeba czekać, a przecież jak coś potrzebuję już, to nie ma czasu na czekanie.
 
Gabi9 bardzo Ci dziękuję, nie wiedziałam, że tam jest przychodnia. Od dziś jesteśmy pacjentami pni Kiepury:) (tzn. Wojtek zacznie w momencie kiedy zdecyduje się w końcu przyjść na świat).
 
Meggi_San mam nadzieję, że pani doktor się sprawdzi i będziesz też zadowolona.
Pozdrowionka dla Wojtusia w brzusiu, jejku, a tak nie dawno ja turlałam się z wielkim brzuszyskiem, a teraz dźwigam małego koloska :-)
 
ja tez nie widziałam że tam jest przychodnia :szok: odradzam tą dużą tam przyjmuja stare doktorki, jak moja Majka miała plesniawke to jedna z nich mnie ak nastraszyła jakby to była jakas śmiertelna choroba...
 
Meggi_san poleciłam Ci doktor Kiepurę, ale ostatnio coś się na niej przejechałam, na forum listopadowym 2008 dziewczyny bardzo często pisały o badaniu usg bioderek u swoich dzieci, więc przy którejś wizycie spytałam pania doktor o to badanie, a ta stwierdziła, ze to niepotrzebne naświetlanie dziecka i ona kieruje na to badanie po ukończeniu 6 miesiąca. OK., to poczekam i jak byłam na wizycie z małą po ukończeniu 6- ciu miesięcy, to dobrze, że jej przypomniałam, bo by mi nie wypisała skierowania do ortopedy.
A, ortopeda do mnie, dlaczego dziecko tak późno zostało skierowane na to badanie, więc powiedziałm, ze tak moj pediatra mną pokierował, to załamał ręce i powiedział, że chyba trzeba zmienić pediatrę:szok: i, że jak by teraz wyszła jakaś wada, to nie a mowy o leczeniu rehabilitacyjnie, bo to juz za późno i w tym wieku tylko operacyjnie:szok:.
Na szczęście z małą wszystko ok., ale się przestraszyłam nie na żarty:shocked2:
Nie będę jej zmieniać, ale zapaliła mi się lampka:tak:
Także jak będziesz u niej, to żądaj skierowania do ortopedy i niech nie opowiada bzdur o niepotrzebnym naświetlaniu, bo usg, to żadne naświetlanie, a w ciąży to co niby robią jak nie usg, że też ja wcześniej nie załapałam.
 
Dziękuję za informację. Orientujesz się kiedy powinna obyć się "wzorcowo" wizyta u ortopedy? Nie chciałabym przegapić - zwłaszcza, że p. doktor już kazała nam małego szeroko pieluchować, bo coś za wąsko się trzyma.
 
Nie wiem, czy nawet nie wcześniej, w 3 miesiącu, w niektórych szpitalach robią usg bioderek w 3 dniu po urodzeniu i dają od razu skierowanie do ortopedy na wizytę i chyba właśnie w 3 miesiącu. W 6 miesiącu, to już za późno:-(
 
reklama
My tez juz po wizycie, bylysmy na Chinskiej. Od momentu rejestracji czekalysmy kolo 3 tyg wiec to chyba stosunkowo najkrotszy termin w miescie. Przychodnia jest ok, ale dosc duze zamieszanie, bo wszyscy sa umawiani na ta sama godzine. Badanie trwa tylko chwilke, ale prygotowanie (kroplenie oczek) kolo godziny. Dziekuje za info na temat okulistow :) A oczka na szczescie ok.
 
Do góry