reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

Oj biedny Rafi, miejmy nadzieję, że to przejściowe i rzeczywiście od jedzenia a nic go nie bierze. Melduj Evvula jak tam dzisiaj sytuacja na froncie.
 
reklama
Biedny Rafcio :-( Noce z wymiotami są straszne... Wiem cos o tym, tyle że u nas były 3 pod rząd :-( Oby Rafałek juz sie lepiej czuł i oby skończyło sie na tej jednej nocy...

Simama- u nas niezależnie o której Piotrek pójdize spac to i tak wstaje o 6 - 6:30 ;-) Ostatnio poszedł spać jakoś po 22 to i tak jak w zegarku obudził sie parę minut po 6 :wściekła/y:
 
Melduję że u nas już po wymiotach i to chyba faktycznie pzrejedzenie było bo wicej nie wymiotował i w dzień zachowanie normalne jak zwykle. Dziś były trzy kopy rano jedna normalna i potem jak mnie nie było babacia mówiła ze zielonkawe.
 
Moje dziecię przespało dwie ostatnie noce od 8- 5:45. 3majcie proszę kciuki żeby tak już zostało. Ogólnie jestem wykończona. Mogłabym teraz się wyspać ale niestety... Mamą grudniową najprawdopodobniej nie będę... Od zeszłego wtorku dni wloką się jak żółwie. Czekanie jest trudne. Wiem, że teraz przeżywacie wielką tragedię i moja do tego jest niczym, ale mam nadzieję, że mnie choć trochę wesprzecie.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry