reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

reklama
A ja dziś jestem po nieprzespanej nocy. Emilka o 2 obudziła się na jedzenie, a potem ani myślała iść spać. Coś jej się pomieszało i zabrała się do zabawy, jak ją zostawiałam samą w łóżeczku to był wrzask i tak do 5:30. Potem pospała do 7 i pobudka. A teraz ja ledwo patrze na oczy a moja kochana córcia odsypia noc:-D.
 
A propo tych bóli wczoraj mnie po poludniu dopadł i po karmieniu wzięłam tabletkę, nie dało rady wytrzymać a wczoraj musiałam być na nogach. Dzis już lepiej. :tak:

A w nocy Quintus spał z nami, ma katar i bałam się go zostawić samego w łózeczku. I spał do czwartej o czwartej cycanie i spanie do 6.00;-)
 
a nasz "zloty Jasia" wprawdzie nie chcial wczoraj spac ale zasnal okolo 21:00 no i spal do 08:00 rano, zjadl i spal dalej do 10:00 :-)
Kurcze - ja to naprawde mam luksus... :-D
 
:no:Ja mam bole glowy tak co 2,3 dni, i na wymioty mnie zbiera. Straszne! Juz przed ciaza tak mialam a teraz ciezka sprawa bo wez w takim bolu zajmij sie jeszce dzieckiem.:no:

Olineczka mi przy takich silnych bólach lekarka kazała kłaść się z dzieckiem na łóżku i leżeć ile się da. Przy takich bólach można zasłabnąć z dzieckiem na rękach, więc jest to niebezpieczne. A przy karmieniu można brać panadol - nie za często ale jak bardzo boli to lepiej sobie pomóc, bo jak mama cierpi to dziecko też.
 
a nasz "zloty Jasia" wprawdzie nie chcial wczoraj spac ale zasnal okolo 21:00 no i spal do 08:00 rano, zjadl i spal dalej do 10:00 :-)
Kurcze - ja to naprawde mam luksus... :-D
Myszka rzeczywiście masz luksus, Maja w dzień je co 4 godziny a w nocy co 2 i budzi mnie co 2 godziny :no:masakra nie mogłaby tak w dzien jesc co 2?
 
no mysza ty to masz faktycznie luksus :tak:
Piotrusiowi się coś popieprzylo i zacząl mi sie budzic po 12 na jedzenie :-( wypija tylko 60 i idzie spać dalej - kurde odzwyczaiłam sie i nie mogę sie podnieść normalnie :-(mam nadzieje ze mu przejdzie :-(

a przy karmieniu można tez brać apap i chyba nurofen :tak:ja takie silne migreny miałam przez kilka lat i nikt nie znał przyczyny - wyłączały mnie z życia na kilka godzin i oczywiście też kończyły się wymiotami .. w końcu ktoś mądry powiedział że to może być od tabletek antykoncepcyjnych i to był strzał w 10 !! po odstawieniu Minuletu migreny odeszły jak palcem odjął :-D potem brałam logest i było już ok :tak:
 
reklama
nurofenu przy karmieniu nie wolno, ani ibupromu, ani nic innego z ibuprofenem,
przy karmieniu mozna brac tylko leki z paracetamolem: apap, panadol, paracetamol - ale one slabiej dzialaja, ja jak zaczyna mi sie migrena (mam wczesniej aure) robie sobie slodka kawe, wcieram amol w skronie, czolo, pod nosem, biore apap i modle sie zeby przeszlo - jak nie karmilam bralam silniejsze leki, ale teraz nie moge,a niestety jestem beznadziejnym przypadkiem migrenowca
 
Do góry