reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
a ja chcialam sie pochwalic ze etap pampersow mam za soba :) nawet szybko poszlo.. myslalam ze po tej babcinej sielance bedzie zle ale po tygodniu wrocil do nawyku sikania. Na noc zakladam zapobiegawczo, wole zalozyc, choc rano suchy ale boje sie jak na razie. cos cisza na forum.. chyba mamuski sprzataja przed swietami ;)
 
Witam, szukam mamy z Będzina której podobnie jak mi przydało by sie towarzystwo na spacerkach. Moj synek ma prawie 7 mc-y. Mieszkam praktycznie w centrum
 
Witajcie :-)

Mieszkam w Dąbrowie Górniczej... mam pytanko, czy któraś z Was rodziła w Starkiewiczu na Mydlicach? I mogłaby coś o tym szpitalu powiedzieć... zamierzam tam właśnie urodzić, ale ciężko znaleźć jakieś opinie - o lekarzach, o samej porodówce. Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry