reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
Zapytałam Konwaliankę co u Tymcia i odpisała:

Hej, teraz śpi. Jest rozdrażniony, ciężko mu usnąć. Dostał antybiotyk, ma inhalacje, czekamy na chirurga, bo z tego płaczu przepuklina mu się zrobiła. W badaniach wyszło coś z wątrobą (robią mu badania na toxo i cytomegalię).
 
SMS od Danuski..

" Hej, my z Igusią jeszcze szpitalu.. Mala ma wrodzone zapalenie pluc przez przenoszenie i zielone wody. Miałaysmy juz wyjsc a tu dzis przedluzyli antybiotyk do środy czyli do dwoch tygodni, bo mała sie nie poprawia. Bardzo was proszę o kciuki i paciorek za mała"


odpisałam, że bedziemy trzymać kciuki i modlić sie o szybki powrot do zdrowka malutkiej!
 
Wieści od Konwalianki

Hej, my nadal w szpitalu. Prawdopodobnie od 7 do 10 dni. Umieram z nudów. Mały ma zapalenie obu uszu:( Zaczął trochę gorączkować. Jutro usg brzucha i głowy. Kolki ma nadal, nic nie działa. Dają mu leki przeciwbólowe na brzuszek. Mój klocuszek już waży 4950! Głodomorek. Pozdrów ode mnie ciocie z bb.
 
reklama
Smsy od Małej Monis

Jestem od 1 w nocy w szpitalu, dopadły mnie bóle. Rozwarcie na 1 palec, Boli jak cholera, skurcze co 5 minut. Brak postepów porodu. - 5:35

Skurcze są mega wielkie, bola mnie jak nie wiem. Popłakałam sobie, ale to nie pomogło, za małe rozwarcie, Umieram z bólu - 9:18

Staram sie oddychac, chce mi sie pic, to jest straszne. Siedze na piłce - 9:52


Oby poszło szybko...bez sensu, ze nie pozwalaja jej pic.......trzymam kciuki
 
Do góry