reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ewa86 16.12.

Dopisałam się mimo że nie spełniam kryteriów, bo mnie jeszcze nie ma na liście :(
 
ja tez sie dopisuje, mimo ze 3mam sie tez ze styczniowkami, ale podczytuje was. mam termin od 29.12 do 1 stycznia. obstawiam 31.12;)

zatem: klaudoos 31.12 bedzie synek- Szymon
 
reklama
a mnie sie dzisiaj snilo ze urodzilam chlopca:szok: jak opowiedzialam to mojemu D. i zapytalam go co wtedy z tymi rozowymi ciuszkami zrobie to powiedzial ze najwyzej wyrosnie na tranwestyte:baffled:

Mój Mąż dziś miał sen, że rodziłam, a on czekał pod salą (to dziwne, bo mamy rodzić razem - czyżby podświadomie tego jednak nie chciał? ;)). 2 godziny podobno nic się nie działo (w sensie - zero odgłosów z wewnątrz), ale generalnie poród poszedł gładko. Zanim się skończył Mąż musiał gdzieś pojechać i odebrał w samochodzie telefon. Powiedziałam mu, że ma pozdrowienia od Wawrzyńca - a on się rozpłakał :) Znów dziwne, bo dla chłopaka wybraliśmy imię Franek ;) Choć Wawrzyniec też był kiedyś brany pod uwagę...

A ja już nie wiem sama, kto mi siedzi w brzuszku. Na początku byłam pewna, że chłopak, ale im bliżej jutrzejszego USG, tym mam większe przeczucie, że dziewczynka ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry