reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i moje marzenia, że będę miała synka przesunęły się w czasie. W tej ciąży lekarz na 99,6% na ekranie zdiagnozował dziewczynkę... SZOK! Już nie wierzę w żadne przesądy. Bo dalej jem na kwaśno/ostro i się nie sprawdziło.
 
reklama
Dlaczego jeszcze żadna z moderatorek nie zamknęła tego wątku ;-) ???

Przecież jest całe poforum poświęcone Łodzi - mnie jakoś nie przyszło do głowy pisać tutaj o Łodzi, mimo, że z niej pochodzę...
 
Bez przesady dziewczyny;-).
Wielokrotnie na tym forum poruszane były tematy regionalne, off-topowe, w najlepszym razie odnoszące się do lekarzy - leciały nawet nazwiska :tak:. I nikt nikogo nie banował za zaśmiecanie forum. Osobiście jestem zwolenniczką sprzątania - czyli grupowania tematów w szufladki, a nie wrzucania wszystkiego do jednego wora - toteż cięzko mi się czyta watek główny, bo tam jest groch z kapustą i na raz prowadzone jest 14 tematów - mnie taki chaos odrzuca, więc juz nie czytam głównego.
Ten temat mógłby być poruszony na regionalnym, ale tam mało kto zagląda - szczególnie na naszym etapie ciąży- kiedy to właśnie wybiera się szkołę rodzenia. Wiem bo sama tam byłam a moje pytanie o SR wisi juz od tygodni...

Dzidek ja ci odpowiem - równiez rodzę w MP i tam się wybieram do SR. Niestety dogadanie się z tą kuriozalną postacią jaką jest połozna prowadząca graniczy z cudem. Ale ja się nie poddam - pojade tam na pocz września i się zapiszę. Co do innych szkół - nie interesują mnie więc nic nie wiem :no:

Temat mozna przemianować na SR w ogóle - każda będzie się mogła wtedy podzielić swoimi wrażeniami z zajęć - a na pewno będzie ciekawie;-)
 
Ostatnia edycja:
co tak nerwowo drogie koleżanki ??
miałam otwarte kilka okien i przez przypadek dodałam wątek do nieodpowiedniego działu;/
liczyłam, że ktoś zaraz go usunie, bo sama nie potrafiłam tego zrobić
pozdrawiam
 
ja w żadne kombinowanie, żeby trafić odpowiednio nie wierzę. co ma być to będzie. ja tak coś czuje, że rośnie mi tam synuś, ale niestety narazie nic nie wiem... mam nadzieję, że w poniedziałek na usg się dowiem.
 
Ja też nie kombinowałam. Ale czułam że to będzie synek a tu niespodzianka...
 
Dziewczyny- zmieniłam temat na bardziej ogólny - może zachęci inne mamy do wypowiadania się w tym wątku oraz wrzucania ciekawych informacji, artykułów i linków uzyskanych na zajęciach SR lub wyszperanych w necie.

Czas pokaże czy ten wątek usuniemy czy zostawimy.

Póki co szkoły zaczynają się za mniej więcej miesiąc, więc wątek przez ten czas pewnie będzie stał pusty.

Poczekamy zobaczymy.

NA DOBRY POCZĄTEK WRZUCAM LINK PODESŁANY PRZEZ JEDNĄ Z MAM .. http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/

Rzeczywiście po zalogowaniu można oglądać filmiki w pełnej wersji. Są bardzo ciekawe zwłaszcz odcinki dotyczące łagodzenia bólów I i II fazy oraz ćwiczenia rozluźniające w trakcie I fazy porodu :)

Wydaje mi się, że każdy z przyszłych tatusiów planujących być przy porodzie powinno zobaczyć zwłaszcza te dwa odcinki :)
 
Ostatnia edycja:
Oglądałam te filmiki i rzeczywiście informacje o łagodzeniu bólu i pozycjach porodowych dość ciekawe. Ale aż zęby bolą od sztuczności bohaterów i lekarzy - mam strasznie małą tolerancję na takie rzeczy... Brr...

Za to rozwalił mnie mały bohater ostatniego filmiku - taaaakie oczka, główka mu lata i jeszcze ta grzywa jak u Beatlesa ;) Świetny jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja przeczuwałam syneczka i okazał sie syneczek. Chłopak zadowolony , bo marzył mu sie syn. Jego przeczucie też było na syna.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry