reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tez od poczatku mialam przeczucie ze bedzie dziewczynka i tak sie tez stalo:) Tatuś chcial chlopca ale jak sie dowiedzielismy plec to od razu zaczal sie chwalic dumnie wszystkim ze bedzie mial corke:)
 
reklama
U mnie wszyscy mówili, że teraz będzie dziewusia. Tak napierali, że sama zaczęłam myśleć może faktycznie. Nagle spadło na mnie jak grom Damian:-)! Od tego czasu miałam przeczucie, że to jednak drugi chłopiec:tak:!!! Tak jest faktycznie. Już cztery razy lekarz potwierdzał płeć ale nikt nie chce mi wierzyć:no:. Cały czas się upierają przy dziewusi.
 
Krolcia czyżby te niedowiarki cofnęły sie w czasy kiedy Ziemia była płaska ??? :-)
Mój chłopak chciałby syna,ale uważał ,ze i tak będzie dziewczynka, bo moja matka ma 3 córki , jego 2 + on ijego siostry maja po dwie córki. Ale jak mówi ma przeczucie ,ze będzie chłopak. Tym bardziej na USG lekarz powiedział,ze chyba chłopak. Pewnie 11.08 przekonamy się na stówkę kto tam siedzi.:happy:
 
a mnie sie dzisiaj snilo ze urodzilam chlopca:szok: jak opowiedzialam to mojemu D. i zapytalam go co wtedy z tymi rozowymi ciuszkami zrobie to powiedzial ze najwyzej wyrosnie na tranwestyte:baffled:
 
mojej kolezance cala ciaze mowiono ze dziewczynka i na porodowce i neonatologi lezal napiekniejszy rozowy chlopczyk w w calym szpitalu :D haha mowila ze niezle jaja byly jak lekarz jej powiedzial no jaki piekny chlopiec. a maz to zareagowal tak: wyskoczyla na korytarz polozna i mowi no ma pan pieknego silnego syna a on wstal caly w nerach jak ona wypadla z porodowki i nagle usiadl odetchnal i mowi nie nie to nie moje moje mialo byc corka haha :)
 
reklama
mojej kolezance cala ciaze mowiono ze dziewczynka i na porodowce i neonatologi lezal napiekniejszy rozowy chlopczyk w w calym szpitalu :D haha mowila ze niezle jaja byly jak lekarz jej powiedzial no jaki piekny chlopiec. a maz to zareagowal tak: wyskoczyla na korytarz polozna i mowi no ma pan pieknego silnego syna a on wstal caly w nerach jak ona wypadla z porodowki i nagle usiadl odetchnal i mowi nie nie to nie moje moje mialo byc corka haha :)

Uśmiałam sie. Jak na ukrytej kamerze.:-):-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry