reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mój jak się dowiedział, że fasolka wierzga już, to stwierdził, że na wszystkie wizyty będzie ze mną chodził...
 
reklama
Tak, tylko zaraz bedzie skarżył lekarzowi, że się nie oszczędzam, dźwigam (bo 2-3kg to jak tona chyba), itp.
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ale wpadłam pochwalić się że na ost USG lekarz widział chłopca, co do przeczucia to właśnie miałam takie na chłopca, być może na psychikę podziałały komentarze najbliższych że tak ładnie wyglądam i że będzie chłopiec. Na początku ciąży chciałam córeczkę, później stwierdziłam że w sumie to obojętne, jest to nasze pierwsze dzieciątko także czy synuś czy córcia będzie cudownie. Mąż chodzi dumny jak paw, zadowolony że ma być chłopiec ;-). A ja sobie w duchu myślę że niezłe jaja by były jak by jednak z chłopca wyszła dziewczynka, podobno takie przypadki należą do częstych.
 
Krolcia zauwazyłam, że w zeszłym roku rodziło się bardzo dużo dziewczynek a w tym chłopców. Zobaczymy co będzie w naszych grudniówkach jak wszystkie płeć poznają :) A jest nas aż 124! :)) Tylko, że większość pewnie zawitała tu raz i więcej nie zajrzy...
 
reklama
Może by zaznaczyć w tym nowym wątku ilu jest chłopców ile dziewczynek i ile niespodzianek jeszcze i uaktualniać to co jakiś czas:confused:.
Taki szybki wgląd 20 ch, 20 dz, 20 ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry