reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-)Witam,

ja wreszcie mogę się dopisać do tego wątku.
Byłam dzisiaj na usg i będziemy mieli córeczkę:-), jestem bardzo szczęśliwa:tak::tak::tak:

Imiona jeszcze nie wybraliśmy ale ja skłaniam się ku Idze, krótko i na temat :-p

Pozdrawiam grudnióweczki :-)
 
reklama
Wczoraj kupiłam w ciucharni malutką sukienkę, bo się powstrzymać nie mogłam, mimo że nie znam płci dziecka. I coś myślę, że będzie chłopak, bo się chyba za tą sukienkę obraził i pół dnia nie kopał ;)
 
Witam :-)
dopisze sie .... bo troszke umnie to śmiesznie wyszło ...
odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciąży, sam fakt ze ksiazkowe objawy daly mi pewność ze bede miała wreszcie wymażoną córeczke ... wkońcu mam dwóch syneczków :-) no i caly czas .. to była moja Ksieżniczka .. nawet rozmawiajac z nia tak mówiłam . no i 02/09 poszłam na usg ... lekarz przyłozyla aparat i w smiech .... syn mi wywalił klejnociki jak nic ..... pokazał wreszcie mamusi ze to 100 % chlop , zeby przestała mówić "moja Ksiezniczka" ... wiec mama syneczka juz 3-ciego :-)
 
Witam :-)
dopisze sie .... bo troszke umnie to śmiesznie wyszło ...
odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciąży, sam fakt ze ksiazkowe objawy daly mi pewność ze bede miała wreszcie wymażoną córeczke ... wkońcu mam dwóch syneczków :-) no i caly czas .. to była moja Ksieżniczka .. nawet rozmawiajac z nia tak mówiłam . no i 02/09 poszłam na usg ... lekarz przyłozyla aparat i w smiech .... syn mi wywalił klejnociki jak nic ..... pokazał wreszcie mamusi ze to 100 % chlop , zeby przestała mówić "moja Ksiezniczka" ... wiec mama syneczka juz 3-ciego :-)

faceci cię zdominowali :)
 
A ja miałam nadzieję na chłopca, bo mam już dziewczynkę, ale jak tylko zaszłam w ciążę zaczełam meża nastawiać na dziewczynkę, bo nadzieja nie pokrywała się z przeczuciem. Ale teraz już sobie inaczej nie wyobrażam. Będę mieć dwie córeczki.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry