reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

reklama
haha, no ładnie, widze ze nie tylko Hubek taki wymagający;-):-D

Hubek jak dzownił z podziekowaniami po przebudzneiu za niespodziankę: Mamusiu jestem taki szczęśliwy, że ąz mi się chce płakać, ale wiesz mamusiu, tak ze szczęścia!!!" sie wzruszyłam aż...:sorry2:
 
Nie no 'ważywka" mnie rozbroiła.
Z reszta pozostale teksciory tez.


Kuba pokazujac na suszarke z ciuszkami dla naszej córci
"to są ciuszki dla naszej dzidzi co sie mamie wykluje:-D"
a potem "mamusiu,jak sie dzidzia wykluje,to kupisz sobie nowy brzuch?":-)
 
Kubus chciał ,żebym tez kulała sie brzuszkiem po piłce,jak on.a ja mu na to,że nie moge,bo mam dzidzie w brzuszku.a on mi na to
"No tak i wykluje sie taka wygnieciona":-)
 
reklama
Do góry