reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smaczki inne niż mleczko

My jesteśmy na bebilonie pepti więc nie pomogę, ale sporo pozytywnych opinii słyszałam o hippie. Na ich stronach chyba można nawet zamówić bezpłatne próbki. Ja mogłam, ale nie zamawiałam.
 
reklama
my mamy Hipp. Przez 2 miesiace Maja piła Enfamill ale nie ukrywam, drogo mnie to wychodziło. Przeszłam na Hipp i smakuje jej. Chociaz Enfamil był słodszy ale Hipp sie lepiej rozpuszcza. Faktycznie mozna było dostac ostatnio próbki, ale nie wiem czy jeszcze to jest. Poszukaj na ich stronie.
 
u nas tez Hipp . Lenka za bardzo przybierała na wadze po Nestle i jak przechodziliśmy na 2 to juz na hipp .Nie przybiera juz nam tak na wadze :)
 
Ninka pije Enfamil 2:)

Chociaż ostatnio nie nazwałabym tego jedzeniem- w weekend jadła mi dosłownie połowę tego co do tej pory- mleka wypijała 100ml, kaszki nie jadła wcale, zupki ze 3 łyżeczki, słoiczek owoców na 2 razy...masakra...nie wiem co się dzieje, jutro idę do lekarza.
 
W sprawie jedzenia u nas wyglada bardzo podobnie

Jeszcze jakies 2-3 tygodnie wcinala wszystko bardzo chetnie a teraz masakra.
Rozmawialam z babeczka ktora ma dosc duze doswiaczenie i wiedze na temat maluszkow i uspakajala mnie ze to naturalny etap rozwoju malucha. Za jakis czas wszystko wroci do normy. U nas niejedzenie zbieglo sie dokladnie w czasie kiedy mala zaczela sie przemieszczac i wyglada to na to ze po prostu szkoda jej czasu na cos innego.
 
my mamy Nestle i sobie chwalimy.

u nas też zainteresowanie jedzeniem mniejsze, zawsze jadł do ostatniej łyżeczki a teraz muszę w niego wciskać bo nie potrafi usiedzieć na miejscu.
 
reklama
Do góry