reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śliczne brzusie

27 tydzień 6 dzień
dsc08259l.jpg

By bodzinka at 2010-09-19
dsc08258y.jpg

By bodzinka at 2010-09-19
 
reklama
Ewa i Bodzinka oba brzuszki śliczne, chociaż zupełnie inne. Ale Tobie Bodzinka chyba musi być już dość ciężko, bo widać, że ten Twój słodki ciężar już dość duży jest.
 
Elena śliczny okrąglutki brzusio. U Ciebie fajniej widać bo masz obcisłą bluzie. Ano ruszam sie troszke słoniowato ale ogólnie das ię przezyć, z Lolem miałam większy, takie mam wrażenie...I inny kształt hi hi
 
Dzięki. W sumie ta tunika jest szersza co mi sie w niej nie podoba, dlatego zebralam drugą ręką,zeby lepiej to wyglądało.
 
ewa, elena- śliczne brzuski, takie kształtne okrąglutkie ... no superrrrr po prostu

Bodzinka- bardzo ładnie wyglądasz :) ale tak coś czuję że brzuch to ci dopiero wystrzeli :p
 
reklama
Do góry