reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śliczne brzusie

Miałam inne wyobrażenia co do ciąży. Nie zdawałam sobie sprawy, że ten ciężar tak ciąży;) Powtarzałam, że ciąża to nie choroba. Choroba nie, ale to nie jest zbyt "wygodny" czas. A brzuszek już mi przeszkadza. Mycie podłóg to już obowiązek mojego męża, bo ja nie daję rady. Pewnie jeszcze kilku rzeczy będzie musiał się nauczyć do porodu ;)
 
reklama
W zasadzie jeszcze wszystko robię sama. Jedynie szybciej się męczę. Co mnie najbardziej drażni to to, że nie mogę się normalnie wydepilować. Wygibasy takie z lusterkiem robię i tyle to czasu teraz zajmuje, no i będzie coraz trudniej.
 
W zasadzie jeszcze wszystko robię sama. Jedynie szybciej się męczę. Co mnie najbardziej drażni to to, że nie mogę się normalnie wydepilować. Wygibasy takie z lusterkiem robię i tyle to czasu teraz zajmuje, no i będzie coraz trudniej.
Mam to samo :) i buty wiązane założyć mogę zapomnieć.
 
Z wczoraj 27t 0d.

17.09.10 27 t 7 miesiąc. 010.jpg
 

Załączniki

  • 17.09.10 27 t 7 miesiąc. 002.jpg
    17.09.10 27 t 7 miesiąc. 002.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 51
Minęły 4 tygodnie, więc czas na nowe zdjęcia do dokumentacji :)
Tydzień 28 - 104 cm w obwodzie!
Jak porównałam z tymi sprzed 4 tygodni, to uwierzyć nie mogłam :) Stwierdziłam też, że będę robić zdjęcia w tym samym ubraniu. Zobaczę, do kiedy mi wystarczy ;)
Poza tym mam wrażenie, że rosnę równocześnie z przodu i z tyłu... ... ;)

Zobacz załącznik 285363Zobacz załącznik 285364
 
reklama
Do góry