reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Ale macie super te brzuszki:) Tak ładnie wyglądacie, ja niestety wyglądam jak pączek, przytyłam kupę kilogramów i nie czuję się z tym dobrze...
 
reklama
gosia bardzo zgrabniutki brzuszek. Idealny

cwietka ślicznie w tej sukieneczce. Szczególnie na drugim zdjęciu mi się podobasz:)

korzystajcie z tych ostatnich brzuszkowych chwil...potem ma sie taki pusty beznadziejny flak...
 
cwietka ja nie wiem gdzie ty masz baleroniki!! widać brzuszek i wszystko jest idealne :)
ja tam w domu to tylko w dresie teraz. na wyjście to raczej dżinsy. co prawda już nie rozmiar 36, ale w 38 nadal wchodzę :D aaaa i nie mam ani jednych ciążowych spodni. jakoś sobie dałam radę. sukienki też jeszcze jakieś są i tuniki więc jest się w co ubrać.
a brzuch wygląda okropnie - dlatego nie odsłoniłam bluzki hehe był ładny jeszcze jakiś tydzień temu, a teraz zaczęły wyskakiwać rozstępy :( tak więc jak urodzę to będzie flak z rozstępami.
 
Dzięki, Gosia, ale moje nóżki są króciutkie i jak mi przybyło kilogramów, to zrobiły się takie kiełbaskowate. A Ty zdaje się wysoka laska jesteś?
Oglądałam wczoraj Twoje plażowe zdjęcia na Facebooku i śmiać mi się chciało. Taki masz na nich płaski brzuch jak deseczka, a tu, na BB taaaka piła. I dopiero wtedy sobie uświadomiłam, że ja mam tak samo ;-)
 
Cwietka co TY wygadujesz. Jakie baleroniki. Zgrabna kobieta jesteś i taka chuda, ze pewnie Cię wiatr znosi. ;-) Wygladasz super w ciąży.
 
ślicznie wyglądacie dziewczyny!!! i nie ściemniac mi tu że nie;-)
gosia chudzinka jesteś! a Ty cwietka widac że drobinka z Ciebie:tak: a w sukienki takie się po domku stroisz?:szok:
 
Dzięki dziewczyny, ale jak się ma lilipuci wzrost, to każdy dodatkowy kilogram widać :zawstydzona/y:

Sarka - w niczym innym, poza dwiema sukienkami, nie jest mi wygodnie. Dresów nie posiadam, spodni typowo ciążowych w sumie też nie. Te, które mam nadają się tylko do chodzenia i stania, ale jak siedze to już mam wrażenia, że uciskają brzuch. Jeszcze do niedawna chodziłam w legginsach, ale jakoś tez mi się zrobiło w nich nieswojo. Pozostaja te dwie kiecki - nigdzie nie uwerają, tylko zakładanie rajstop to poranna katorga.
 
reklama
Dziewczyny przesliczne macie brzusie;-) Ja tez wstawie juz chyba ostatnia fotke ale dopiero jak mi sie bateria naladuje.Fajnie bedzie tak pozniej poogladac jak bedziemy juz z pustymi brzuszkami:tak:
 
Do góry