reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

no ja tez pociągiem
a nie byłoby lepiej gdzies w galerii się spotkać podobno na gorze sa same knajpy nie bylam jeszcze wiec nie wiem dokładnie no i ja będę musiala przyjechać z moja mala przyczepka
 
reklama
ja autem, bo nie trawię komunikacji :p knajpa na Mariackiej więc trafię bez problemu :p na Mariackiej w Lemoniadzie poznałam mojego M :D ale kiedy to było :D
galeria czy centrum handlowe do mnie nie przemawia :p wolę w knajpce posiedzieć ;)
no i mi pasuje i 16 i 23 listopad ;) bo zajęcia na uczelni mam w niedzielę :p
 
Ostatnia edycja:
:)
jak dla mnie obydwa terminy są dogodne :)
Fajnie będzie się na żywo spotkać i pogadać, bo na forum to nie to samo :D
A mam takie głupie pytanie, bo ja generalnie rzadko jestem w Katosach,( jedynie jak muszę ) i czy już skończyli ten zapyziały remont koło dworca??? Bo w maju pamiętam że była tragedia!!!!!!!! :baffled:
 
mamunia ja z Chrzanowa, ale dojazd prosty busy kursują co chwila Katwoice- Chrzanów;-)
O fajnie, że galeria już gotowa w Katosach ostatnio jakb byłam budowali ją.
Co do spotkania z miła chęcią tylko mam nadzieje, że samopoczucie będzie ok:tak:
 
ja tam wole w knajpce posiedziec - Czy komus nie pasuje Ten Osiolek>? ? Ja osobiscie mam slaba orientacje w Katowicach heh i bylabym wdzieczna jesli ktoras zechcialaby sie umowic na dworcu:D i razem pojsc pod osiolka;P - bo juz zdarzylo mi sie pogubic hehe a jak ludzi pytalam to o zgrozo nikt nie kojarzyl gdzie i ktoredy mam isc w koncu jakis mlody chlopak pomogl;) To moze nie bedziemy przedluzac i na 16 sie umawiamy???:)) Co Wy na to.:) I moze kto chce to niech sie wypowie ,ze na Dworcu sie spotykamy- pewnie godziny bede troszke rozne wiec postaramy sie miaroow dograc pore a jak ktos umie Sam trafic do osioleczka to maszeruje tam>? Co Wy na to?:)

Ps. wogole tak myslalam ,ze moze zeby nam bylo latwiej to kazda by sobie przygotowala plakietke z imieniem :D - bo na forum to wiadomo nicki a jak nas 10 przyjdzie to uniekniemy glupiego "Ej Ty ";)

Ps. Ja zaproponowlam Osiolka bo ceny sa przystepne a w knajpkach wokol i w knajpkach galeriowych ceny z kosmosu- takie przynajmnije mam wraznie a w osiolku majac 20-25 zl najesz sie jak swinka i popijesz :)
 
Ostatnia edycja:
no to ja się pisze na tego 16 jeżeli mi nic nie wypadnie pewnie będę musiala się spotkać z kims na dworcu bo nie wiem gdzie knajpka jest choć często jestem w Katowicach to jednak nie te okolice:-)
 
ja mialam problem kiedy mozna bylo wychodzic inna strona z powodu remontow ale chyba wydrukuje sobie mapke i sie znajdzie Osioleczka;) hehe

Ps. Ja prawdopodobnie bede startowac z dworca- jednak wlasnie szukajac sensownego polaczenia z raciborza wychodzi na to ,ze nie ma i chyba bede nocowac w Gliwicach u Rodzicow i stamtad pociagiem to juz bez problemu dotre do Katowic;)
 
dziewczyny, ja mogę podjechać pod dworzec i zabrać kogoś autem, bo nie będzie mi się chciało iść ;) leniwa jestem :p no 4 miejsca w aucie mam :p
mi 16:00 pasuje :)
a jakby któraś nie chciała ze mną autem jechać to trzeba pytać o ulicę Mariacką, bo to wszyscy wiedzą :p taka katowicka imprezownia :D
 
reklama
aesthete- a z jakiego miasta wogole wyruszasz??:) - ja bym byla chetna na podwozke;) i pewnie iwonaimaja rowniez;) ale w razie co jakos na piechty znajde - ja sie gubie czasem w Kato bo jak taki pokopane to kaza wychodzic jakas inna strona i juz potem mi ciezko skumac gzie ja jestem;) jeszcze tez nie jestem pewna czy bede jechac pociagiem, busem czy cos innego bo niestety i tak bezposredniego pojazdy z Racka nie mam o ludzkiej porze tylko taki co bym byla na 8 w kato ;P to troche bez sens:)

A tak wogole o jakiej godzinie? bo zważywszy na to ,ze robi sie szybko ciemno i czesc z Nas bedzie wracac komunikacja miejska (co tez moze utrudniac powroty) to moze godzina spotkania np kolo 12-13 ??
 
Do góry