reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślady krwi i śluz

Mamfasolki92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
30
Cześć dziewczyny.
Jestem w 7 tygodniu ciąży. W piątek pojawił się u mnie śluz z takimi nitkami krwi, poodpoczywalam polezalam i był spokój - do wczoraj. Wczoraj znów się pojawił śluz z nitkami krwi, a dzisiaj jest to śluz brązowawy taka kawa z mlekiem... Czy mam się czym martwić? Już jestem umówiona do ginekologa.
 
reklama
Każde plamienie trzeba skonsultować z lekarzem.
Może to być normalne może być spowodowane niskim poziomem progesteronu i trzeba brać progesteron dopóki łożysko się nie wykształci.
Pamiętaj że nie ma prawa być żywej krwi.
 
Cześć dziewczyny.
Jestem w 7 tygodniu ciąży. W piątek pojawił się u mnie śluz z takimi nitkami krwi, poodpoczywalam polezalam i był spokój - do wczoraj. Wczoraj znów się pojawił śluz z nitkami krwi, a dzisiaj jest to śluz brązowawy taka kawa z mlekiem... Czy mam się czym martwić? Już jestem umówiona do ginekologa.
Jeżeli czujesz niepokój zawsze możesz podjechać na Izbę przyjęć napewno nikt cię nie odprawie z kwitkem Trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny.
Jestem w 7 tygodniu ciąży. W piątek pojawił się u mnie śluz z takimi nitkami krwi, poodpoczywalam polezalam i był spokój - do wczoraj. Wczoraj znów się pojawił śluz z nitkami krwi, a dzisiaj jest to śluz brązowawy taka kawa z mlekiem... Czy mam się czym martwić? Już jestem umówiona do ginekologa.
Ja też tak miałam i okazało się że mam niewydolność ciałka żółtego. Dostałam duphaston i teraz jestem w 16 tyg ciąży. Najważniejsze, żeby iść do lekarza i zrobić badania. Ja na twoim miejscu bym nie czekała bo niedobór progesteron może prowadzić do poronienia. Daj znać jak u ciebie. :*
 
Dziewczynki! Byłam u lekarza powiedział, że mogłam plamic po ostatnim badaniu które miałam w zeszły czwartek ponieważ zmieniłam lekarza. Pobrał mi cytologie i ta szczoteczka też była cała we krwi powiedział, że mi podraznil szyjke i mam się nie denerwować jak znowu zobaczę ślady krwi, ponieważ on nic złego tam nie widzi. Ale jeżeli mnie to martwi kazał brać luttagen. Wspominał coś o badaniach prenatalnych żebym zrobiła, ale to moja decyzja czy w razie czego chce zostawić czy usunąć ciąże... Zapisał mi masę badań. Co najśmieszniejsze w ciągu 4dni przytyłam 9kg, bo ważona byłam na dwóch różnych wagach, ale nikt na to uwagi nawet nie zwrócił.
 
Jak usunąć albo zostawić nie rozumiem??!!
Jak w 4 dni mogłaś przytyć 9 kg to niemożliwe..ja za całą ciążę 10 przytyłam wiem że jedna przytyje 10 druga 30 ale nie ma takiej możliwości aby przytyć 9 kg w 4 dni..? Chyba że ja się nie znam
 
reklama
Jak usunąć albo zostawić nie rozumiem??!!
Jak w 4 dni mogłaś przytyć 9 kg to niemożliwe..ja za całą ciążę 10 przytyłam wiem że jedna przytyje 10 druga 30 ale nie ma takiej możliwości aby przytyć 9 kg w 4 dni..? Chyba że ja się nie znam
No gdyby się okazało, że dziecko ma duże możliwości by być chore. No właśnie wiem, że to niemożliwe, raz byłam ważna na wadze lekarskiej takiej dużej a u tego lekarza na takiej małej podłogowej ale cyfrowej nie elektrycznej. Więc ani położona ani lekarz nie zwrócili uwagi na tą rozbieżność.
 
Do góry