reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skracająca szyjka w 30 tygodniu

Dziękuję Ci za słowa pocieszenia :) tak naprawdę to wczoraj na tej wizycie lekarz powiedział mi tylko że się skróciła i nic więcej. No i że mam leżeć…nic o rozwieraniu nie mówił, więc chyba gdyby coś było, to musiałby coś powiedzieć…ja ogólnie mam mega schize na punkcie bakterii, infekcji, ciągle się boję, żeby czegoś nie złapać, ręce non stop myję, a jak muszę skorzystać z publicznej toalety to jestem chora…a posiew to bym najchętniej co chwilę robiła 🤣 zazdroszczę kobietom w ciąży, które wcale nie myślą o takich rzeczach i są wyluzowane…
ja nie myślałam, do 3 prenatalnych 😑 obstawiam, że wiem gdzie złapałam. Na początku lipca byłam na termach, potem w końcówce sierpnia na wakacjach. Także baseny, morze, termy. Teraz będę omijać szerokim łukiem.
 
reklama
ja nie myślałam, do 3 prenatalnych 😑 obstawiam, że wiem gdzie złapałam. Na początku lipca byłam na termach, potem w końcówce sierpnia na wakacjach. Także baseny, morze, termy. Teraz będę omijać szerokim łukiem.
Ja od początku ciąży żadnych basenów, term. Publiczne toalety niestety korzystam, ale staram się jak najostrożniej. Infekcje miałam raz na samym początku 2 trymestru, potem było czysto a szyjka i tak się skróciła.
 
Kurczę, jak się tak człowiek w to wszystko wgłębi, to dowiaduje się o istnieniu tylu bakterii i innych cholerstw, z których nigdy wcześniej nie zdawał sobie sprawy 🤣 jak wpisuję w internet to, co u Ciebie się wtedy wyhodowało, to mi pokazuje że to chyba grzyby były?
na przyjęciu do szpitala, dwa miesiące później jeszcze inne cholerstwo mi wyszło 🤦‍♂️ także no miałam ciekawą końcówkę. Dlatego teraz będę robić posiewy. Poza ciąża jest wszystko ujemne. Dwa razy w międzyczasie robiłam posiew i czysciutko . Także nie wiem skąd to dziadostwo
 
Do góry