reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

ja jestem z brzezin 25km od lodzi termin na 14-18 wrzesien.duzo nas rodzic bedzie w tym terminie :laugh:
 
reklama
Witaj Mija79

A ja przez 26lat mieszkalam nad samym morzem w Dziwnowie, a od poltora roku mieszkam w Zgorzelcu-dolnoslaskie, przy samej granicy polsko-niemieckiej:)
 
Jak wszystkie to wszystkie -ja ze Szczecina jestem :) jakby ktoś nie miał z kim isc na spacer z dzidziusiem to ja bede chetna zaraz po narodzinach mojego malenstwa Pozdrawiam!!!
 
Buu, a ja na spacerek to się mogę będę mogła co najwyżej z Waszymi zdjęciami wybrać :(
Do Polski mam prawie 1500 km...
 
reklama
Dzikusko;)
ja również pochodzę z opolszczyzny-Głubczyce ;D
ale po studiach zostałam w Katowicach ;)
 
Do góry