reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

reklama
to masz pole do popisu sama decydujesz kiedy rodzisz nie martw sie napewno nie bedziesz sama na sali wiele dzieci sie rodzi  na świecie w Kluczborku grałam w siatkówke miło sie wspomina tamte czasy:) juz nie dlugo bede żyła tylko moim szkrabem:)))) pozdrawiam mamuski z Polski


chłopczyka maly rozrabiaka bedzie mam dylemat z imieniem miał byc oskar ale chba zmienie na Oliwier hmm ciezka sprawa:)
 
czy wasze szkraby w brzuszku tez tak rozrabiaja po godzinie 22 bo moj tak laduje ze nie wiem z jakiej pozycji patrzec na brzuch:)
 
Kamcia my równiez witamy :)
no moje Maleństwo też tak dokazuje najczęściej po 22 choć ostatnio polubił i porannne pory na baraszkowanie,tak między 5 a 6.
 
Hej Lilitu. :-) Zagladaj do Nas czesciej i napisz cos wiecej o sobie i swoim synku. :-) Pozniej,jak bede jeszcze na BB,to napisze do adminki,aby dodala Cie do listy i bys mogla czytac i pisac na naszych ukrytych watkach. ;-) Teraz nie dam rady,bo mam Zuziulke na kolanach,ale,obiecuje,ze pozniej wszystkim sie zajme. :-)
Acha,napisz tez dokladnie,kiedy urodzil sie Twoj synek,ile wazyl,ile mial cm,ile dostal punktow i jaki to byl porod (SN czy CC),a dodam Maciusia do listy wrzesniowych dzieciaczkow. ;-)
 
Hm ok
Mam na imię Monika ur.7 sierpnia 1984r w Poznaniu:)
MAciej urodził sie 2 września 2006 r. Miał 55 cm długości waga 3,720 urodził sie 41 tyg ciąży
(byly zielone wody i dlatego w 1 min mial 7 punktow ale juz w 5 min mial 10:) ))
Poród siłami Natury:)
i tak właśnie pojawiło sie moje najwieksze szczeście:)
 
reklama
Lilitu,zaraz dopisze Maciejka do listy wrzesniowych dzieci. ;-) Jeszcze,badz tak dobra,i podeslij mi jakas jego fotke. Tzn. taka jedna z pierwszych - np. ze szpitala. :tak: :-) Maam nadzieje,ze bedziecie czesto do Nas zagladac. :tak:
 
Do góry