reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja nawet jakbym znalazła tu jakas kaszke tego typu co piszecie to noe wiem czy bym dała Małemu...;/ mam opory co do dawania mu czegoś czego sama bym nie zjadła a jakoś mi się nie widza te jaglane kaszki itp
... tutaj sa jakies kaszki, owsianki Bebilonu (tu nazwa aptamil) ale składu nie sprawdzalam narazie.

Co do przytulania to mi się wydaje że nasze Dzieci jeszcze za małe żeby wiedzieć czy będą lubić... mój się przytula jak karmie albo usypiam i jak spi to też dłużej pospi jak do mnie przytulony. przytula się jak próbuje gdzieś się wspiąć po mnie i w międzyczasie się zmeczy albo jak się zdenerwuje i próbuje mnie gryźć, ja go całuję i wtedy też się wssysa w moje usta albo policzek;)

Teraz już wogole go zostawić nie mogę na chwilę bo jest krzyk, na podłodze ani w lozeczku nie lubi a z leżaczka próbuje się wydostac. Już dwa razy wczoraj usiadł prosto a potem sklony robił jakby chciał coś z podłogi sięgnąć i tylko pasy jeszcze trochę nogi mu trzymaly a On już się zawiesił głową w dół. I to w ciągu pół minuty jak wyszlam czajnik włączyć...
Czekamy aż nasze dzieci będą siadać, Raczkowac itp a dopiero się zacznie pilnowanie na każdym kroku że z oka na chwilę nie można spuscic:rofl2:
 
reklama
No właśnie. Co do siadania. Jak trzymam małego na kolanach w pozycji półsiedzącej, a on podnosi się do normalnego siadania, to mam mu pozwalać czy nie?

Bo z jednej str czytam że dopóki dziecko samo nie usiądzie, to nie powinno siadać. A z drugiej strony on strasznie się rwie do siadania, mam go zmuszać żeby leżał, jakoś mi to nie pasuje [emoji47]

Co możecie poradzić? [emoji5]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
effa mi mowili ze jak sie dziecko rwie to pozwalac pobalansowac na pupce zeby miesnie pracowaly, ja swojej pozwalalam sie podciagac do siadu i chwile po tym jak siedziala stabilnie wykombinowala jak z lezenia na plecach usiasc
 
Paper.Twpje córka to jakiś ewenement , aż mamie filmik pokazywałam bo nie wierzyła, że dziecko z takiej pozycji usiądzie [emoji14]

atdctrd8ammce1aq.png
 
Ja nawet jakbym znalazła tu jakas kaszke tego typu co piszecie to noe wiem czy bym dała Małemu...;/ mam opory co do dawania mu czegoś czego sama bym nie zjadła a jakoś mi się nie widza te jaglane kaszki itp

Dlaczego ci się nie widzą? :) ze względów smakowych?
Ja zaczęłam od jaglanej bo jest polecana na początek rozszerzania diety - bezglutenowa, lekkostrawna , no i wartościowa . Jesli nie masz dostępu do takich kaszek dla dzieci to chyba można ugotować normalną i potem zmiksować na gładką konsystencję. Tutaj jest właśnie taki sposób zaproponowany: Link do: Pierwsze dania dla maluszka - rozszerzanie diety dziecka
 
reklama
Do góry