reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Czy Wy juz po szczepieniach? Ja w czwartek szczepilam 6w1 i w sumie nic jej nie było ale od kilku dni robi praktycznie po każdym jedzeniu kupy. Zastanawiam sie czy to nie jest biegunka chociaż wyglądają tak samo jak wcześniej te kupy. Moze to jakaś reakcja po szczepieniu. Kurczę nie wiem, teraz juz zapisuje kiedy robi i ile ich jest na dobę i poobserwuje. Jak nie minie to jutro do pediatry pójdę skonsultować. Cały czas chce jeść. Nakarmiłam wlasnie jedna piersią i jeszcze głodna, muszę dać druga. Jakiś głodomor jej sie włączył

Angelika jak by tak długo było to może jednak idź. jeśli tak wcześniej nie robiła. Chyba że coś zjadłaś takiego na co tak reaguje?
Ile robi tych kup tzn. czy sa małe czy duże? Bo np moja robi przeważnie 2x dziennie ale duże, a jak nie zrobiła przez jeden dzień to na nastepny była ogromna aż za pempek. Może Twoja robi częściej a mniejsze po prostu? Może to faktycznie tez być reakcja na szczepienie i przejdzie.
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie. Poradźcie mi co kupić 6 letniej bratanicy na urodziny. Ma praktycznie wszystko, bo jej rodziców na to stać. I nie wiem co jej kupić, by nie wydać fortuny, ja nie jestem już tak majętna.
 
Ja ostatnio kupowalam kucyki pony, takie malutkie do zabawy i duzy do czesania, sama glowa i od ciula mula spineczek zeby tego konia uczesac. Ale mala uwielbia konie to wiedzialam ze trafilam z prezentem :(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Angelikaa, kamcia, Mamakulka - mój synus też jeszcze nie był szczepiony wcale...
w szpitalu się nie zgodziłam na szczepienia.
może jak będzie miał z pół roczku to go zacznę szczepić.
ale tej MMR która jest na roczek to na pewno wogole nie będę szczepić.

aza - zależy czym się bawi. może jakąś barbi, albo jak ma mnóstwo zabawek to jakieś ubranko?
albo książkę, grę planszową....?
 
My jutro idziemy na szczepienie 5w1,plus pneumokoki. I jeszcze bioderka mamy do zaliczenia.
Ciężki dzien bedzie.

Moj budzi sie w nocy co 2godz taki glodomor z niego,w dzien co 2,3godz. Tak się zastanawiam czy to nie za często,czy nie za dużo je. Kluska się taka z niego robi.
Tylko na rękach by sie nosil,na brzuchu nie lubi leżeć,głowy nie chce podnosić. A propo wasze podnoszą już główkę.

Pampy mamy 2 ale tylko dlatego ze dostał 2 paczki i chce to wykorzystać. Ale 3 już mam kupione.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja podnosi, wczoraj jak ja na kanapie polozylam a sama usiadlam przed to podniosla glowe i kontakt wzrokowy ze mna na chwile zlapala
 
reklama
Jezu przeszliśmy z małym tylko 4km, a leje się że mnie. U nas znów taki upał, a ja jak głupia w długie spodnie się ubrałam masakra [emoji1]

[emoji173]
 
Do góry