reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aza bo młoda się dopiero uczy :D jak juz się będzie umiała ukokosic to się nie będzie darla :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Oj powiem Ci, że mamy z mężem już małą zagwozdkę. No bo po jedzeniu ona godzinę nie może leżeć na brzuchu bo wszystko pójdzie, upilnować ją to mistrzostwo świata, to samo na wieczór jak ma spać. Już na wszelkie sposoby ją obkładamy kocami, a ona i tak sobie daje rade i sekunda a my patrzymy, ta na brzuchu. Skubaniec sobie zawsze sprytnie poradzi.
 
Haha sama to w nocy powiedziałam, to mąż poleciał od razu po coś. Wiesz jak była mniejsza to robiłam z kocyka taki kokonek i go związywałam żeby się nie rozkopała, teraz próbowałam i to nie przejdzie:D
 
Ja tez walczylam,zeby na brzuchu polezal :) i bylo to doslownie 10 sekund. A teraz bez problemu lezy na brzuchu i jeszcze do tego jaki zadowolony jest ;) udaje mu sie juz przekrecac z pleckow na brzuch, tylko reka mu zostaje pod klatka piersiowa i biedny nie wie co ma z nia zrobic heh ;)
 
Ja tez walczylam,zeby na brzuchu polezal :) i bylo to doslownie 10 sekund. A teraz bez problemu lezy na brzuchu i jeszcze do tego jaki zadowolony jest ;) udaje mu sie juz przekrecac z pleckow na brzuch, tylko reka mu zostaje pod klatka piersiowa i biedny nie wie co ma z nia zrobic heh ;)
Katika, a kiedy Wam się odmieniło z tym brzuszkiem? My dziś kończymy 14 tydzień a nadal leżenie to najgorsze zło i zdrada ;)
 
reklama
Do góry