reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
U mnie burzowo nie tylko za oknem... Sprzeczka z mężulkiem musiała wybuchnąć. Sama ze sobą ledwo daje rade... A go ostatnio totalnie wkurzam :-/
 
karolanka bardziej biore pod wzgledem rozkrecania laktacji niz nawalu, naczytalam sie, ze przy cc gorzej to idzie poza tym nie wiem czemu mam przeczucie, ze bedzie problem z pokarmem albo co gorsza, ze kolczykami w sutkach przerwalam wszystkie albo wiekszosc kanalow mlekowych czy jak to sie zwie i w ogole nie bede mogla karmic mimo, ze bardzo chce wiec ten laktator biore jako plan b dla wlasnego spokoju psychicznego

co do rozwieranie nie strasz nawet :D moze to po prostu macica sobie tak cwiczy ;p

kamcia ja wczoraj ryczalam czytajac te ich opowiesci porodowe, to nie na moje hormonowe nerwy takie to kochane jest jak sie dziecko w koncu dostaje do polozenia na siebie ♡

ja sie uparlam zeby pierscionka nie zdejmowac, jak bardzo cisnie zdejmuje na chwile i czekam az palce odpuchna, pomaga trzymanie reki w gorze i zimna woda ;p

dziewczyny jak sie robi takiego gluta z siemienia lnianego? wczoraj zalalam wrzatkiem w szklance lyzke i jakos nie wyszlo :D czy ja to powinnam zmielic najpierw?
Kolczyki w sutkach???? Wow to ty taka kobieta z pazurem jesteś[emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Co do obrączki to ja swojej już dawno nie noszę i już nie mogę się doczekać kiedy znów założę i ogólnie kiedy wrócę do "żywych". Ja przy wzroście 150 cm też nie wyglądam jakoś poważnie mój mąż ma ponad 180 :p
Dłonie znów zdretwiałe i bolą bardziej. Do tego nogi jak z ołowiu u energii brak. O 5 mnie ból głowy obudził eh :-/
Dziś wizyta u mamy od rana to pogaduchy są :p
A co do lekarzy to ja chodzę prywatnie, nigdy nie musiałam cześć na wizytę dłużej niż kilka minut. Teraz już co dwa tygodnie i ciągle badania... Nigdy tak przebadana nie byłam jak teraz :p
Ale ty niziutka mój 8 latek na równo 150 cm [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sobie mowie pada deszczyk to przyjemnie na dworzu ide wiec do biedronki do ktorej mam 2minuty wzielam parasol.

Kupilam lody:p
Wychodze znowu cieplo i duszno po deszczu zero chmur ..
Na dodatek od razu nogi zaczely bolec :/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia masakra, tutaj to samo ciągle duszno. Jak wczoraj lało wyszłam specjalnie a tu 2 minuty i znów ta okropna duchota

[emoji173]
 
Na dodatek co chwile dostale zdjecia z nad morza gdzie jest moja prawie cala rodzinka.

Byli na plazy a teraz siedza soboe wszyscy na tarasie i piją piweczko!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
lobuzy :D ja wiekszosc dnia na kanapie lezalam bylam niezdolna do czegokolwiek, na chwile ozylam starlam kurze itp w sypialni zrobilam porzadek w organizerze na lozeczku i juz znowu mnie niemoc dopadla, chyba sie zbiera na burze niech popada w koncu bo tak sie zyc nie da, nastepne dziecko o ile w ogole to robie na wiosne nie na jesien, zdecydowane nie dla koncowki ciazy w lato :D
 
reklama
Hehe papercut ja to samo mowie ze nie na lato nastwpna ciaza ale to sie czlowiek stara i wyjdzie i tak samo. Ale wstepnie ustalilam ze za dwa lata po wakacjach jak juz bd sie starala o druga dzidzie[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry