reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Faisca jak sytuacja? Coś się ruszyło?
Anna moja Hanka też się wierci przy cycu, setka przy tym i mruczy. Już nagrałam kilka filmików na pamiątkę. A i do tego zawsze w nocy jak ja karmię to robi kupę
 
reklama
Moja Hania też się strasznie wierci przy cycu. Ale moja mała szlachcianka jedzenia przy robieniu kupy nie tyka. :sly:

Anna myślę ze Tomciowi nic nie będzie, gdyby coś było tu już by dał znać. A co do Maxa to dzieci z reguły są nieuważne i trudno od nich wymagać rozsądku.
 
Ostatnia edycja:
Zaczynam psychicznie sie nastrajac, ze jeszcze 25.08 wizyte odbede, ale co ma wisiec nie utonie :) a jak Gabryska umyslila sobie zrobic mi prezent urodzinowy to cudnie:-D
 
Hej hej

Moje dzieci nie spia.. starszy od 6 :sorry2: moj G ma dzisiaj wolne i zawsze wtedy Michal wstaje wczesniej :/

ANNA obserwuj i nie panikuj.. to zaraz pępol Wam odpadnie ;-)

MADRUSZKA bedzie dobrze, na pewno urodzisz :tak:

CARINE ja gdybym nie miala aplikacji na tel to tez bylabym bardzo rzadko..

KATRINA oby to byly wody!

Eh ide sniadanie robic..
Wpadne potem spokojnie ;-)
 
Jednak okazało się, ze fałszywy alarm, ale spoko ... Cieszy ze cos sie dzieje bo do tej ten brak jakiegokolwiek bólu, kompletne nic jeszce bardziej mnie dołowal i przypominał, ze jeszcze kilka tygodni ja i brzuch to jedność ;) a tak widzę światełko w tunelu. A wiec Barbarka czekam, ale ogarnij sie tak do południa bo na te nocke bede liczyła ;)

Anna- dobrze, ze pepuszek odpadł bo tak sie nim martwiłas. Jedno zmartwienie mniej :tak:

Natkusia- to sobie pospalas ;)
 
anna20061 moje maleństwo jak się zezłości, bo mama nie poda cycka w pół sekundy a w ciągu minuty, to wierci się jak szalone. Do tego nieraz się pręży albo drapie paluszkami po twarzy. Ale bywa też tak, szczególnie w rana, że ładnie się przyssie i spokój.
Kama11 dziecko będzie gotowe, to da znak, że chce się urodzić. Stety i niestety tak jest i koniec. I w sumie to dobrze, tak powinno być. Ale rozumiem Cię doskonale, bo ja też byłam niecierpliwa. Mój maluch idealnie w terminie dał znać, że już i w terminie przyszedł na świat. Chociaż całą rodziną się śmiejemy, że go żarciem wygoniłam. W sobotę, dzień przed porodem, najadłam się na grillu u rodziców jak nie powiem kto:-) No i racuchy- nie wiem czy działają, czy tak po prostu wychodzi, ale moja siostra dwa razy urodziła na drugi dzień po najedzeniu się racuchów. Ja w sobotę, przed porodem też się nażarłam i na drugi dzień było dziecko:-):-):-)
gorgusia mój dzisiejszej nocy też się tak objadł, że mleko poszło mu i buźką i nosem. Trochę nerwowo jadł pod koniec, może to przez to:confused:

Druga wspólna noc za nami. Dzisiaj mały tylko 2 razy mnie budził. Pierwszy raz spoko, w ciągu godziny poszedł dalej spać. Drugi raz przetrzymał mnie 3 godziny. Najadł się, zmieniłam mu pieluchę, przytulałam, kołysałam... no cuda wianki, a on i tak marudził. W końcu pomógł bet, smok i skakanie na piłce...
Teraz po porannym karmieniu śpi w wózku. Wózka póki co nie znosi, więc go przyuczam. Nie lubi też kąpieli... dziewczyny macie jakieś sposoby, żeby dziecko polubiło kąpiel?

Na początku byłam przerażona tym, w jaki sposób ona kąpie to dziecko. Jednak teraz widzę, że to magiczne. - w ten sposób raczej się nie odważę, ale marzy mi się, żeby mój maluch był podczas kąpieli tak zrelaksowny
 
Ostatnia edycja:
Sierpniowa - ja poki co dla wygody kapie w umywalce i nalewam full wody, tak by małe były całe w niej zanurzone i zeby poprostu było im ciepło. Musisz tez stabilnie trzymac lub oprzeć zeby nie lewitowalo, bo wtedy nie wie co sie dzieje i sie denerwuje.
W kąpieli płaczu nie ma, tylko ten newralgiczny moment wyciągania gdy poczuje chłód. Ale jak opatule ręcznikiem to juz spokoj.
 
Witam.
Wczoraj nie mialam czasu na forum bo sprawy zalatwialam, nachodzilam sie i goown.... wyszlo, zadnych boli nie odczuwam a jedynie nie moglam spac w nocy i ze sluchawkami w uszach lezalam jakas smetna muzyka zeby usnac.
Odebralam wyniki na paciorkowca i sie ciesze bo nie wyhodowano :) chociaz tyle dobrego po tych przejsciach w ciazy i czyraki i zylaki i ta niby cukrzyca.
Musze w przyszlym tygodniu dzwonic do przedszkola bo nawet niewiem w jakiej grupie moj Igor teraz jest :p a juz sie tak ciesze ze wraca on do niego, a on jeszcze bardziej odemnie sie cieszy :p
I w ogole cud sie stal bo moj dziec spal do 9 wow. I teraz lezy ze mna w lozku, to jest poprostu nie podobne do niego bo on zawsze ranny ptaszek.
Od dzis 8 dni do terminiu. Jutro wizyta u lekarza, pewnie znowu uslysze ze predko nie urodze.
 
Justyna - tez mam jutro wieczorem wizytę z usg i podejrzewam ze usłyszę to samo ;-) termin na sobotę ale co z tego. W ogóle to przeglądałam teraz różne badania i wg pierwszego usg to miałam rodzic dziś ;-) ale raczej na to nie liczę.
 
reklama
Sierpniowa...Mój też nie znosił kąpieli przez kilka dni na początku, ale metodą prób o błędów zauważyliśmy, że lubi wodę cieplejszą 39, a za radą znajomej kąpiemy tylko najedzonego. I teraz jest super. Nawet wygląda jakby mu się podobało:)

Justyna...powodzenia na wizycie.
 
Do góry