reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ania- pamiętałam, ze 2 dawki brałas i tez chciałam, ale położna mi odradzila. Zamiast tego zafundowała mi lewatywke ;)

Carine- super, ze wizyta sie udała i bioderka w porządku :tak:

Gorgusia- ładnie ten Twój mały rośnie i to na samym cycku ;-) Mam nadzieje, ze mi tez sie tak uda.

A u mnie skurcze sie rozchulaly, ale nie sa reguralne - raz co 5, raz co 10 minut. Mam tylko cicha nadzieje, ze nie bedą bardziej bolesne juz ;) Mogłyby mi wody odejść bo tak to nie wiadomo co robic.
 
reklama
Fasica u mnie zaczelo sie od skurczy nie regularnych i z takimi pojechalam na ip bo wody odchodzily. ;)
Gorgusia super waga malego, ciekawa jestem ile moj wazy tez mam zamiar go zwazyc dzis ;) i wspolczoje sytulacji z synkiem straszym, ma okres buntu. Moj tez troche daje czadu ale nie az tak :( mam nadzieje ze nastana lepsze dni u ciebie.

A moj wlasnie zjadl i spi i trzeba go odlozyc do lozeczka i pobawic sie ze starszakiem ;)
 
Ja tylko na chwilkę. Leżę na pooperacyjnej, poród był mega ciężki i musiał zakończyć się cesarka. Mam podwyższone crp i mam antybiotyk i młodego na razie mi nie dają bo też mu dają jakieś antybiotyki. Wieczorem go przebadaja i mam nadzieje ze jutro będę mogła go przytulic.
 
Sylwia gratulacje! ja tez musialam zakonczyc cesarka ;)

Mam pytanie. Czy trzeba w nocy budzic malucha na jedzenie czy poprostu jak sam zechce to wstanie?
 
Sylwia, Martuśka dobrze,ze i u Was po wszystkim już. Gratuluje i szybkiego powrotu do formy życzę.

a my cycujemy. Lila cały czas wisi na cycku dzis. Lubię karmic, ale mam nadzieje, ze niebawem to sie skończy i bedzie jadła w miarę regularnie.
Podczytuje na bieżąco, ale jedna ręka cieżko pisać, choć myśle, ze dojde do wprawy.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i trzymam kciuki by ciężarówki jak
najszybciej sie rozpakowały.
 
Witam się!!!
My dziś byłyśmy na USG bioderek i brzuszka. Wszystko w porządku, ufff ! Na USG brzuszka wyszedł refluks i GAZICA (tak to określił lekarz) - widziałam wielkie bąble gazowe w jelitach. Lekarz określił też jelita jako leniwe i szczerze polecał Sab Simplex. Chyba Asiołkowego Męża nie czytał :-D
Poza tym dzień jak co dzień. Nadal walczymy z odparzoną pupką, trzymam Małą przez większą część dnia z gołą pupą grubo posmarowaną maścią. Podkładam tylko tetrę - rekord wczorajszy to 18 pieluch tetrowych!!! :szok: Najgorzej w nocy - długi kontakt z pieluchą jednorazową :no: Ale zamówiłam eko-pieluchy z wkładami bambusowymi ! Zobaczymy co to za cudo!!!!

Tak mało sierpniówek zostało!!! Dziewczyny, trzymam kciuki, żeby się ruszyło!
 
U nas dziś fajny Dzień. Kupiłam wózek bo mojego retro nie zniose z drugiego piętra. Używany zv transportem 280 zl :) i śliczny jest jak przyjdzie wkleje zdjęcia.

Teraz Oliwka zjadła mleko a ja dorwalam tablet aby do was zerknąć :)

Spokojnej nocki :*
 
reklama
Do góry