reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No jak nic pełnia była. Może w porody nie obrodziła, ale za to większość z was na wkur... . Spokoju ducha dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwia_k wiesiolek i herbatę z liści malin biorę już od 36 tygodnia także tak w ostatniej chwili to raczej nie pomoże chociaż to i tak działa nie przyspieszajaco a przygotowująco szyjke do porodu łatwiejszego. Proponuje kręcenie sutek chociaż to boli. Ja tez czekam do 38 i zaczynam drażnić sutki wchodzić po schodach i wieszać firanki
 
Ja już po wizycie, nie opisuję na wizytowym bo w sumie nie ma co :) Wszystko w porządku, Emilka ma ok. 3500 g, dostałam skierowanie do szpitala na czwartek na cesarkę, dokładnej godziny mi nie powiedział tylko, że mam się zgłosić przed 7 o suchym pysku oczywiście, pozałatwiamy formalności i przed południem mnie ciachną :-)
 
Karaiwina znam to uczucie z moim Igorem lezalam prawie 3 tygodnie zanim sie urodzil. Do szpitala przyszlam z malymi skurczami a jak juz sie lezalo to w ogole sie nie pojawialy. Wiec ja rowniez doskonale cie rozumiem !
Atana jaka ladna waga corci ;) ja nawet nie znam wagi bo lekarz moj nie robil usg ;/ fajnie ze juz na dniach bedziesz tulic malenstwo ! Ahhh zazdroooo mnie bierze :p
Gorgusia ja chyba mojemu kaze draznic mi sutki :p ale narazie to i tak musze czekac bo jutro jade do szpitala i zrobic badanie na paciorkowca a wole najpierw odebrac wynik i wiedziec na czym stoje niz pojechac rodzic i nie znac wyniku, denerwowalabym sie wtedy.
Kama ja laze, sprzatam i okna mylam i firanki wieszlam i cisza, jedynie padam przez to wieczorami ;p
Uciekam zjesc cos wkoncu bo caly dzien o 3 kanapkach to nie pociagne :p
Pozdrawiam was.
 
Atana to w czwartek powitamy kolejnego forumowego maluszka. Super :) Karaiwina mialas usg? Troche racja z tym brakiem lekarza prowadzacego, ale Twoj sie juz rano pojawil na obchodzie, wiec pewnie jutro bedzie.
 
Gorgusia - juz sobie to wyobrażam jak położna każe drażnić mężowi cyce ale jazda :-D

Kama - liście zaczęłam pić trochę wcześniej tylko wiesiołka nie brałam ale może coś jednak pomoże bo jak np. ma być po terminie to lepiej żeby było chwile po terminie niż dwa tygodnie. A jeśli ma tylko usprawnić poród to i teraz może się przyda ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry