reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Natkusia dzięki że pytasz. Mam już ten cukier ogarnięty. Na noc biorę jedną insulinę a w ciągu dnia przed posiłkami drugą. Jak nie mam stresow to cukier w ryzach. Teraz odliczam kiedy będę mogła wstać z łóżka. Tak mi się marzy zwykły spacer albo nawet te zakupy w biedronce. Oby do przodu. Moja waga od czasu ujawnienia cukrzycy jest na -5.
 
reklama
u nas dalszy cią remontu-po wymianie okien ,mąż maluje kuchnię a w tygodniu sypialnię:szok:
w przyszły weekend na bank rozstawiamy łóżeczko ,wcześniej się nie wyrobimy-ale jeszcze dobre 2-3- tyg. zostaną do porodu wiec spokojnie :-)
Miłego popołudnia :-)
 
Madison Kochana! Bądź dobrej myśli. Ja się za Was pomodlę i pamiętaj - będzie dobrze, dzidzia jest już duża i silna i napewno da sobie radę! Ty też! Bądź spokojna. Powodzenia. Daj znać kiedy tylko będziesz mogła
 
Dzięki Kami, dołączyłam niedawno i jeszcze nie ogarniam wszystkich nicków i historii. Wierzę jednak głęboko, że będzie dobrze :) i niedługo usłyszymy dobre wieści :) Trzymam kciuki za mamę i bobasy
 
reklama
Do góry