reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Nie jest tak że super, ale z perspektywy czasu okres pomiędzy 9+0 a 10+0 to był najgorszy koszmar. Teraz jestem 11+6 chyba i jest coraz lepiej.
U mnie najgorszy był między 10+0 a 11+0 dosłownie wyjęło mnie z życia, nic nie jadłam, rzygałam i schudłam 1.5kg w tydzień 🫣 ale to pewnie też, bo się odwodniłam.
 
Czy Wy dziewczyny też się tak stresujecie między wizytami czy wszystko jest ok, czy nadal serduszko biję?
Ja mam po in vitro ciążę młodszą niż powinna być i 22 wizyta i ona mnie stresuje dość mocno. Szczęście w nieszczęściu, że córka choruje i od miesiąca w żłobku była 2 dni. Ma 16 miesięcy a wczoraj poszła spać 23.30. Wstała o 6 i miała 1 drzemkę 20min jak wracałyśmy od dr. Nie mam czasu o tym myśleć. Ona ma teraz etam wspinania się dosłownie na wszystko.
 
Czy Wy dziewczyny też się tak stresujecie między wizytami czy wszystko jest ok, czy nadal serduszko biję?
Taa… Odliczam dni do srodowej. A jakie powody jestem w stanie sobie wkrecic, ze cos jest nie tak to az wstyd 🤦🏼‍♀️ Nawet to, ze koty przestaly lezec na brzuchu 🤣

U nas o kant 🍑 dni. Maly rozwalona czacha, ja bez mocy. Nie wiem skad to dziecko bierze energie. Tym bardziej ze niejadek.

Dziewczyny po wynikach NIPT - ogromne gratulacje ❤️ Mamy, jesli sie nie myle, 1:1 jesli chodzi o plec 😁 Ja nadal czekam na wynik swojej Panoramy… Naprawde zaluje, ze nie wybralam innego testu. No, ale chcialam isc za rada lekarzy 🤷🏼‍♀️
 
Ja mam po in vitro ciążę młodszą niż powinna być i 22 wizyta i ona mnie stresuje dość mocno. Szczęście w nieszczęściu, że córka choruje i od miesiąca w żłobku była 2 dni. Ma 16 miesięcy a wczoraj poszła spać 23.30. Wstała o 6 i miała 1 drzemkę 20min jak wracałyśmy od dr. Nie mam czasu o tym myśleć. Ona ma teraz etam wspinania się dosłownie na wszystko.
ale ona jest pewne słodziak 🥰 z takim dzieckiem to już można się fajnie pobawić.
Chociaż oczy dookoła głowy pewnie masz.
 
Taa… Odliczam dni do srodowej. A jakie powody jestem w stanie sobie wkrecic, ze cos jest nie tak to az wstyd 🤦🏼‍♀️ Nawet to, ze koty przestaly lezec na brzuchu 🤣

U nas o kant 🍑 dni. Maly rozwalona czacha, ja bez mocy. Nie wiem skad to dziecko bierze energie. Tym bardziej ze niejadek.

Dziewczyny po wynikach NIPT - ogromne gratulacje ❤️ Mamy, jesli sie nie myle, 1:1 jesli chodzi o plec 😁 Ja nadal czekam na wynik swojej Panoramy… Naprawde zaluje, ze nie wybralam innego testu. No, ale chcialam isc za rada lekarzy 🤷🏼‍♀️
jak to rozwalona czacha? Głowę potłukł?
 
reklama
Do góry