reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Poskładało mnie dziś... Spałam 2 godziny obudziłam się bo czułam, że bardzo źle się czuję. Wszystko mi drżało, jakieś takie kołatanie i słabość nie wiem co to. Zjadlam, zmierzyłam ciśnienie niby wszystko ok, a ja leże jak trup absolutnie bez sił na cokolwiek
 
reklama
Poskładało mnie dziś... Spałam 2 godziny obudziłam się bo czułam, że bardzo źle się czuję. Wszystko mi drżało, jakieś takie kołatanie i słabość nie wiem co to. Zjadlam, zmierzyłam ciśnienie niby wszystko ok, a ja leże jak trup absolutnie bez sił na cokolwiek
Piona,ja też.. dzisiaj mąż syna ogarnia,ja nie daje rady 🥴
 
To tylko ja o ciąży nikomu nie mówię?😁😂🤣w sensie poza Wami wie mąż 🤣 i moja gin
Haha u mnie też wie mąż i dwie bliskie koleżanki. Po 3 mcs chcemy powiedziec reszcie. Z tą całą Lili może być że wcześniej nagrywała te filmiki i dopiero teraz wstawia , kto to wie 😂 od kilku dni wsEdzie zalewa mnie fala z memami z nią i aż szukałam kim ona jest , a to dawna sexmasterka🙈🙈
 
Poskładało mnie dziś... Spałam 2 godziny obudziłam się bo czułam, że bardzo źle się czuję. Wszystko mi drżało, jakieś takie kołatanie i słabość nie wiem co to. Zjadlam, zmierzyłam ciśnienie niby wszystko ok, a ja leże jak trup absolutnie bez sił na cokolwiek
Może to jakaś choroba się zaczyna? Nie masz gorączki?

A co do mówienia o ciąży, to podziwiam, że dajecie radę utrzymać to dla siebie, u mnie już praktycznie wszyscy wiedzą, mnóstwo osób się domyślało i pytało wprost, to głupio mi było mówić, że nie... I ponieważ już wszyscy wiedzieli, oprócz mojej rodziny, to im też już postanowiłam powiedzieć, po czym się okazało że już moja teściowa im przekazała newsa. Gdyby nie święta i ilość spotkań rodzinnych ostatnio, to pewnie nikt by nie wiedział oprócz kilku znajomych, którym chciałam powiedzieć.
 
Haha u mnie też wie mąż i dwie bliskie koleżanki. Po 3 mcs chcemy powiedziec reszcie. Z tą całą Lili może być że wcześniej nagrywała te filmiki i dopiero teraz wstawia , kto to wie 😂 od kilku dni wsEdzie zalewa mnie fala z memami z nią i aż szukałam kim ona jest , a to dawna sexmasterka🙈🙈
Też się zastanawiałam kto kto 😁ale ja stara jestem
 
reklama
Może to jakaś choroba się zaczyna? Nie masz gorączki?

A co do mówienia o ciąży, to podziwiam, że dajecie radę utrzymać to dla siebie, u mnie już praktycznie wszyscy wiedzą, mnóstwo osób się domyślało i pytało wprost, to głupio mi było mówić, że nie... I ponieważ już wszyscy wiedzieli, oprócz mojej rodziny, to im też już postanowiłam powiedzieć, po czym się okazało że już moja teściowa im przekazała newsa. Gdyby nie święta i ilość spotkań rodzinnych ostatnio, to pewnie nikt by nie wiedział oprócz kilku znajomych, którym chciałam powiedzieć.
Oo to ja w święta milczałam,zle się czułam,ale moja mama stwierdziła,że jestem niewyspana..a u teściowej siedziałam tyle ile musiałam i pojechaliśmy do domu 😉aaa sorki,wie tylko Pani która opiekuje się synem,bo czasami tak mnie muli,że nie mam posprzątane na błysk, no i często pracuje z domu,bo mnie naciąga i boję się że nie dojadę do biura 😉plus jest taki,że mnie po ciąży(nad cięciem)została oponka..teraz się powiększyła,ale wszyscy się do niej przyzwyczaili,a i ja luźne bluzki noszę,więc raczej nie wzbudzam podejrzeń..niemniej brzuch mam na pewno większy niż w ciąży z synem(niestety nie jestem aktywna fizycznie,więc mięśnie nie trzymają bo ich nie ma 😉)
 
Do góry