reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Też jej nie kojarzyłam 😀 ale weszłam na jej instagram i ten brzuch rzeczywiście wygląda bardziej wzdeciowo niż ciążowo, przynajmniej na ostatnich stories. Więc może i się to zgadza czasowo.
ja tylko jej posty oglądałam, nie widziałam stories, teraz dopiero włączyłam i ona faktycznie mówi, że jest dopiero w 7tc. A zakładałam, że jest sporo później w ciąży niż my, tylko te filmiki z testem są naciągane na maksa🤣
 
reklama
ja tylko jej posty oglądałam, nie widziałam stories, teraz dopiero włączyłam i ona faktycznie mówi, że jest dopiero w 7tc. A zakładałam, że jest sporo później w ciąży niż my, tylko te filmiki z testem są naciągane na maksa🤣
Właśnie weszłam na jej story, dodała zdj z usg. Na którym według mnie nic nie widać, a wielkość pęcherzyka to 0,45cm. Masakra, jak można tak wcześnie wszystkim powiedzieć i to jeszcze robić sesje zdjęciowe… nie wiem czy tam w ogóle jest zarodek? Chyba niemożliwe
 
Może to jakaś choroba się zaczyna? Nie masz gorączki?

A co do mówienia o ciąży, to podziwiam, że dajecie radę utrzymać to dla siebie, u mnie już praktycznie wszyscy wiedzą, mnóstwo osób się domyślało i pytało wprost, to głupio mi było mówić, że nie... I ponieważ już wszyscy wiedzieli, oprócz mojej rodziny, to im też już postanowiłam powiedzieć, po czym się okazało że już moja teściowa im przekazała newsa. Gdyby nie święta i ilość spotkań rodzinnych ostatnio, to pewnie nikt by nie wiedział oprócz kilku znajomych, którym chciałam powiedzieć.


Nie mam gorączki.
Ja to najchętniej chciałabym nie mówić nikomu do porodu 😅
W sumie teraz sobie przypomniałam, że jednak wie pare osób bo wiedzą 2 kumpele z pracy, ale one też wiedzą o wszystkich poronieniach i wiedzą dwie moje koleżanki. Ale to też jednocześnie osoby wiedzące o poronieniach.
A tak to wie Stary, ginekolog i wszyscy z forum😂😅
Miałam pragnienie powiedzieć rodzicom w dzień dziadków, ale bardzo się boje🥺 jakbym miała wizytę 20.01 to byłoby w 8+3 dokładnie wtedy zatrzymało nam się serce i cholernie się boję powtórki
 
Właśnie weszłam na jej story, dodała zdj z usg. Na którym według mnie nic nie widać, a wielkość pęcherzyka to 0,45cm. Masakra, jak można tak wcześnie wszystkim powiedzieć i to jeszcze robić sesje zdjęciowe… nie wiem czy tam w ogóle jest zarodek? Chyba niemożliwe
tez jestem w szoku. Ja rozumiem, powiedzieć mamie czy babci, ale ogłosić całemu internetowi?
 
Nie mam gorączki.
Ja to najchętniej chciałabym nie mówić nikomu do porodu 😅
W sumie teraz sobie przypomniałam, że jednak wie pare osób bo wiedzą 2 kumpele z pracy, ale one też wiedzą o wszystkich poronieniach i wiedzą dwie moje koleżanki. Ale to też jednocześnie osoby wiedzące o poronieniach.
A tak to wie Stary, ginekolog i wszyscy z forum😂😅
Miałam pragnienie powiedzieć rodzicom w dzień dziadków, ale bardzo się boje🥺 jakbym miała wizytę 20.01 to byłoby w 8+3 dokładnie wtedy zatrzymało nam się serce i cholernie się boję powtórki
Jak mówienie o ciąży ma Cię bardziej stresować, niż zatrzymanie tej wiadomości dla siebie, to nic na siłę, powiesz jak się poczujesz pewniej. Dzień dziadków ładna data ale na taką wiadomość każda późniejsza też będzie piękna :)
 
reklama
Do góry