reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
ja też jeszcze nie znam właściwie żadnej z tych dat. Mam wizytę 11.01, więc może dopiero wtedy dowiem się czegoś więcej :)
Porodu dokładną datę to za +/- 7 miesięcy ;)
Mnie w kwestii wypłaty zasiłku na L4 zastanawia taki temat: zmieniłam pracę od sierpnia, więc pracuję krótko w tej firmie. Według informacji które znalazłam, zasiłek chorobowy wyplacany jest jako średnia z ostatnich 12 miesięcy. Czy któraś z Was wie może jak to jest liczone? Czy brana będzie w takim razie też wysokość wynagrodzenia od wcześniejszego pracodawcy i liczona po prostu średnia z ostatniego roku? Nie miałam przerwy pomiędzy zmiana pracy.
Liczona jest średnia z aktualnej pracy, nawet jeśli pracujesz krócej niż rok, ale musi być minimum miesiąc. Mam taka samą sytuację :)
 
Porodu dokładną datę to za +/- 7 miesięcy ;)

Liczona jest średnia z aktualnej pracy, nawet jeśli pracujesz krócej niż rok, ale musi być minimum miesiąc. Mam taka samą sytuację :)
na dokładną nie liczę, ale nie jestem w stanie wyliczyć przybliżonej z om, bo miałam stymulowaną owulację a om we wrześniu :)
 
Właściwie to chciałabym zrobić 2 listy albo 2 rzeczy uwzględnić na jednej.
1. Termin porodu z USG
2. USG I trymestru
Jeszcze nie wiem, czy wrzucę jako edycję opisu wątku, czy w tabelce z Excela/Worda i wrzucę jako zdjęcie. Bardziej mi się podoba ta druga opcja. Prześpię się z tym. Chętnie posłucham sugestii. Aleee możecie w odpowiedzi na ten komentarz pisać te dwa powyższe terminy. Hmm? :)
1. 7.08.2023, 2. 25.01.2023
 
Szczęśliwego Nowego Roku 🎉😊😊 dotrwałam do fajerwerków a od rana czuję się jak na kacu, więc wszystko się zgadza 😀
Ja z kolei wyjątkowo nie mogłam dziś pospać. Objadłam się wczoraj pysznościami i byłam przekonana, że do południa nie zerknę nawet na lodówkę, a tu już mi burczy w brzuchu 😅 ja nie wiem gdzie to wszystko idzie 🙈 Mąż jeszcze śpi a mieliśmy razem dziś jeść naleśniki z nutellą na śniadanie!!
 
reklama
Wszystkiego dobrego Drogie Kobiety! :D siły, spokoju, cierpliwości i żeby nam się grupa tylko powiększała. To będzie piekny rok!

Dzisiaj pospałam prawie do 11. Piękna pogoda, więc niedługo ruszamy na spacer. Wczoraj bez rzyganka i dotrwałam do 1. Było sushi, proseczo 0.0%, Picolo mango, mohito virgin (to już bardziej, jak lemoniadka smakowało ale smaczne). Sylwester spędziłam z mężem, psem, polsatem i trochę z dwójką. 😉
 
Do góry